Jak ukryć pasek Relacji w Facebooku na Androidzie

Kiedy Facebook wprowadził Relacje w 2017 roku, wielu użytkowników wyraziło swoje niezadowolenie z tej podobnej do SnapChata funkcji. Jednakże, pomimo oburzenia, Facebook nie zamierza udostępnić opcji, która pozwalałaby wyłączyć Relacje. Na szczęście, z pomocą aplikacji firm trzecich, nie trzeba zajmować się Relacjami. W tym artykule przedstawimy Wam najlepszy program, który pozwoli omijać tę funkcjonalność.

Dowiedz się, jak ukryć pasek Relacji w Facebooku na Androidzie:

Jak ukryć pasek Relacji w Facebooku na Androidzie

Nawet jeśli nie przeszkadza Wam pasek Relacji, to jeśli go nie używacie warto go wyłączyć. Głównym powodem jest fakt, że załadowanie tych kilku obrazków może odbić się na transferze danych. Dla niektórych to niewiele, dla innych może być to znaczna różnica. Dodatkowo, jeśli opcja jest wyłączona, to na pewno nie klikniemy jakiejś Relacji niechcący, co się zdarza dość często na telefonie.

Zainstalowanie zewnętrznej aplikacji może wiązać się z pewnym niebezpieczeństwem, dlatego polecamy jedną, konkretną i przetestowaną. Wybranym przez nas programem jest Swipe for Facebook, który ma dobre opinie wśród swoich użytkowników oraz jest całkowicie bezpieczny.

Oto jak postępować, aby wyłączyć Relacje na Androidowym Facebooku:

1. Pobierz i otwórz narzędzie Swipe.

2. Wybierz trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu (menu).

3. Kliknij Settings.

4. Włącz funkcję Hide Facebook Stories.

5. Gotowe! Możesz teraz cieszyć się Facebookiem bez Relacji.

To nie są wszystkie możliwości Swipe, jednak w tym artykule skupiliśmy się na tej jednej. Jeśli chcecie, zachęcamy do wypróbowania także innych opcji i dopasowanie swojego Facebooka do Waszych potrzeb!

  1. Facebook

    Facebook

    Facebook to najpopularniejszy serwis społecznościowy, zrzeszający ze sobą setki tysięcy użytkowników. Choć posiada swoje lata, nadal się rozwija, a ciągle rosnąca liczba zarejestrowanych kont utrzymuje go na pierwszym miejscu. Poza standardowymi funkcjami portalu społecznościowego oferuje on także możliwość zabicia czasu w różnorakich grach — wiele z nich dostosowanych do działania na Androidzie.

  2. Swipe for Facebook

    Swipe for Facebook

    Swipe to płynniejsza i łatwiejsza w obsłudze aplikacja-nakładka na Facebooka, integrująca stronę mobilną portalu ze zmodyfikowanym interfejsem użytkownika. Jest on podobny do oryginalnej aplikacji, a to, co otrzymują użytkownicy, to lekka, wysoce konfigurowalna i przyjazna dla baterii alternatywna aplikacja dla Facebooka.

Jak dodać bota do Telegrama w systemie Android
Jak dodać bota do Telegrama w systemie Android

Cechą wyróżniającą popularny komunikator Telegram jest możliwość korzystania z botów w czatach grupowych. Ich celem jest zasadniczo zwiększenie komfortu korzystania z Telegrama poprzez wygodę i rozrywkę. Jeśli jesteście administratorami supergrupy i chcecie wiedzieć, jak doda…