Dzień języka hiszpańskiego: Najlepsze aplikacje na Androida do nauki języka hiszpańskiego

Image 2 Dzień języka hiszpańskiego: Najlepsze aplikacje na Androida do nauki języka hiszpańskiego

Ciągnie Cię do poznania ognistego języka hiszpańskiego? Niestety, ciągły brak czasu lub pieniędzy, skutecznie uniemożliwia Ci podjęcie nauki? A wiedziałeś, że właśnie dzisiaj, 23 kwietnia, jest światowy dzień języka hiszpańskiego? Z tej okazji przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie spis jednych z najlepszych aplikacji do nauki tego języka! 

Każda z tych aplikacji jest w pełni darmowa i nie wymaga poświęcania wiele czasu, aby skutecznie nauczyć się posługiwać językiem z Półwyspu Iberyjskiego. Wystarczy w wolnej chwili odpalić odpowiednią aplikację i rozpocząć naukę!

Zwykle jedna lekcja zajmuje nie więcej niż 15 minut. Odpada czas podróży, konieczność umawiania się z lektorem, koszty dojazdu czy problemy przy odwoływaniu zajęć.

A to wszystko w pełni darmowym pakiecie, dzięki czemu, niezależnie od budżetu, język hiszpański jest na wyciągnięcie Twojej ręki.

Czy potrzeba lepszej zachęty, aby rozpocząć naukę nowego języka obcego? I czy jest lepszy czas na naukę hiszpańskiego niż światowy dzień tego języka? Nie ma po co odkładać marzeń!

Naucz się hiszpańskiego przy pomocy poniższych aplikacji na Androida:

 1. Ucz się języków z Memrise

  Ucz się języków z Memrise

  Memrise uczy poprzez zabawę, dlatego jest tak popularny przy wyborze aplikacji do nauki języka obcego. Wciel się w operatora tajnej misji i naucz się nowego języka w trakcie jej wykonywania! A to wszystko przy wykorzystaniu interaktywnych gier, zagadek i zadań, które staną na Twojej drodze do celu!

 2. Learn Languages: Rosetta Stone

  Learn Languages: Rosetta Stone

  Aplikacja Rosetta Stone pozwala na naukę wielu języków obcych, w prosty i przyjazny sposób. Dzięki wykorzystaniu metodyk naturalnych dla dzieci każdy bardzo szybko załapie nowe słówka i zacznie sprawnie układać zdania w języku obcym. 

 3. Angielski za darmo z Duolingo

  Angielski za darmo z Duolingo

  Duolingo to bardzo popularna platforma do nauki języków obcych. Choć znana głównie z nauki języka angielskiego, ma także ofertę nauki innych języków, jak choćby hiszpańskiego. Lekcje polegają w dużej mierze na zabawie i przynoszą bardzo szybkie rezultaty.

 4. Learn Spanish with SpeakTribe

  Learn Spanish with SpeakTribe

  Spanish with SpeakTribe obiecuje nauczyć podstaw hiszpańskiego w 5 dni. Podstawą nauczania są tutaj interaktywne filmiki, a główny nacisk nauki postawiony jest na słuchanie i mówienie. Program oferuje także możliwość czatu z botem, przy użyciu języka hiszpańskiego!

 5. Learn Spanish with Wlingua

  Learn Spanish with Wlingua

  Naucz się języka hiszpańskiego z Spanish with Wlingua! Dzięki tej aplikacji szybko przyswoisz sobie podstawowe zasady tego języka oraz nauczysz się prowadzenia konwersacji w aż dwóch odmianach hiszpańskiego, podstawowym oraz meksykańskim.  

 6. Learn Spanish

  Learn Spanish

  Dzięki MosaLingua nauczysz się hiszpańskiego, poświęcając zaledwie 10 minut dziennie! Lekcje z MosaLingua są ciekawe i motywujące do dalszej nauki, dzięki czemu bardzo przyjemnie spędza się przy nich czas, ucząc się przy okazji języka obcego. 

5 najlepszych aplikacji do konwersacji w języku obcym
5 najlepszych aplikacji do konwersacji w języku obcym

Każdy, kto chce nauczyć się obcego języka, powinien go oczywiście często stosować. Jednak jak tego dokonać, gdy nie zna się nikogo, z kim można by porozmawiać w pożądanym języku? Na szczęście, jest na to proste rozwiązanie – z pomocą przyjdą Wam aplikacje, służące do pa…