Jak obejrzeć Grę o Tron sezon 8 na Androidzie


got-gra-o-tron-sezon-8

Kto ogląda Grę o Tron, na pewno ucieszył się na wieść, że sezon 8 zostanie wyemitowany już 14 kwietnia tego roku! Z tej okazji mamy dla Was specjalny poradnik, jak obejrzeć najnowszy sezon GoT na Androidzie! 

Jeśli jesteście akurat w podróży, zepsuł się Wam telewizor, wydarzyło się cokolwiek, przez co nie możecie oglądać swojego ulubionego serialu, nic straconego! Oczywiście, pasjonaci oglądania seriali na urządzeniach z Androidem także mogą przeczytać nasz mały poradnik, nic nie stoi na przeszkodzie, jednak wierzę, że oni już wiedzą gdzie obejrzeć nowy sezon Gry o Tron.

Dowiedz się, jak oglądać Grę o Tron na Androidzie.

Oglądanie sezonu 8 Gry o Tron na Androidzie

Jeśli chcemy oglądać nasz serial w najlepszej jakości, powinniśmy zainwestować w odpowiednią aplikację. Mowa tutaj o HBO Now, które co prawda nie jest darmowe, ale nie wymaga posiadania opłaconego abonamentu na zwykłym HBO ani w ogóle połączenia z kablówką. 

Jednak jest także dobra wiadomość, mianowicie HBO Now posiada możliwość miesięcznego okresu próbnego, za który w ogóle nie trzeba płacić! Miesiąc oglądania za darmo starczy na obejrzenie odpowiedniej ilości odcinków, aby zdecydować, czy warto zainwestować w dalszy dostęp do aplikacji. 

hbo-now-got-gra-o-tron-android-obejrzec-gdzie-sezon8-sezon-8

Dodatkowym sposobem może być oglądanie przez aplikację Kodi i wielu dodatków do niej. Samo Kodi jest w pełni legalne, trzeba jednak uważać, aby nie pobrać przy okazji złośliwego oprogramowania, albo nie oglądać filmów z nielegalnego źródła! 

kodi-android-apka-got-gra-o-tron-sezon-8

Istnieją także inne aplikacje pozwalające na oglądanie seriali (w tym Gry o Tron), jednak HBO Now jest zdecydowanie najtańszą opcją. Dodatkowo miesiąc darmowego dostępu do programu pozwala na obejrzenie od 3 do 4 odcinków samego sezonu 8 GoT, oraz wielu innych seriali i poprzednich sezonów. 

Dla tych co dobrze pokombinują, możliwe jest także załapanie się na więcej próbnych subskrypcji, chociażby na Silng TV, które oferuje 7 dni dostępu za darmo. Oczywiście, w pakiecie jest dostęp do Gry o Tron!

 1. Kodi™

  Kodi™

  Kodi to aplikacja, dzięki której możesz zarządzać plikami multimedialnymi HTPC (Home Theater PC). Daje dostęp do treści multimedialnych, jednocześnie umożliwiając zarządzanie i dostosowywanie filmów i innych formatów wideo, takich jak DVD, Blu-Ray i wideo online.

 2. HBO NOW

  HBO NOW

  Z HBO Now możesz oglądać na swoim smartfonie z Androidem filmy, filmy dokumentalne i seriale produkcji kanału telewizyjnego, HBO, także ostatnie hity i premiery. Ponadto uzyskujesz dostęp do wszystkich odcinków i sezonów seriali HBO takich jak Rodzina Soprano, Prawo ulicy lub Seks w wielkim mieście, Detektyw czy Gra o tron.

 3. Sling Television

  Sling Television

  Aplikacja Sling TV służy do przesyłania strumieniowego wideo, umożliwiając dostęp i zaprogramowanie kanałów. Znajdziesz tu ponad 100 kanałów amerykańskiej telewizji, m.in. ESPN, Disney Channel, AMC, TNT, TBS, CNN, A&E, History.

Jak zarabiać pieniądze na TikTok
Jak zarabiać pieniądze na TikTok

TikTok potrafi pochłonąć czas niczym wielki potwór go pożerający – na pewno nie raz zastanawialiście się, gdzie się ten czas podział podczas przeglądania filmików na TikTok? I prawdopodobnie nie raz zastanawialiście się, jak to jest, że niektórzy z twórców na tej platfo…

Jak korzystać z Instagram Security Checkup
Jak korzystać z Instagram Security Checkup

Instagram jest uważany za króla mediów społecznościowych. Od firm po prywatne konta, każdy na platformie stara się przyciągnąć zaangażowanych użytkowników do śledzenia swojego profilu. Mimo to, bezpieczeństwo jest najważniejszą troską każdego użytkownika, ponieważ ryzyko naru…

Jak wysyłać zdjęcia jako dokumenty na WhatsApp
Jak wysyłać zdjęcia jako dokumenty na WhatsApp

Udostępnianie zdjęć lub plików graficznych bezpośrednio w WhatsApp spowoduje ich kompresję, zmniejszenie rozdzielczości i jakości. Aplikacja do przesyłania wiadomości robi to dla sprawnej transmisji danych. Podczas gdy na ekranie telefonu teoretycznie nic się nie zmienia, obr…

Jak tworzyć własne dźwięki na TikTok
Jak tworzyć własne dźwięki na TikTok

Wielu twórców TikTok stało się popularnymi, ponieważ stworzyli swój własny dźwięk na platformie. Każdy, kto chce zostać prawdziwym TikTokerem powinien także spróbować swoich sił w tworzeniu własnych dźwięków. Dlaczego jest to takie ważne i jak z tego skorzystać? Dowiedz się, …