Najlepsze aplikacje do oglądania filmów nominowanych do Oskara

Image 1 Najlepsze aplikacje do oglądania filmów nominowanych do Oskara

Już w ten weekend, a dokładniej w nocy z 26 na 27 lutego odbędzie się 89. gala wręczenia Oskarów. Jak co roku lista nominowanych jest długa, więc zachęcamy do nadrobienia zaległości i obejrzenia wybranych tytułów, póki jeszcze jest czas!

Przedstawiamy 5 aplikacji na Androida do oglądania filmów nominowanych do Oskara i nie tylko – znajdziecie tam wiele innych, ciekawych produkcji z udziałem nominowanych do Oskara aktorów.

 1. Netflix

  Netflix

  Aplikacja Netflix daje swobodny dostęp do programów telewizyjnych, seriali i filmów i, co ważne, umożliwia wygodne przeglądanie i wyszukiwanie filmów. Wideo jest dostępne w jakości SD, HD oraz Ultra HD i można je oglądać nawet na kilku urządzeniach jednocześnie.  w zależności od wysokości wykupionego abonamentu. Moment, w którym przerwaliśmy oglądanie filmu zostaje automatycznie zapamiętany, więc można szybko kontynuować oglądanie w późniejszym terminie.

 2. Filmy Google Play

  Filmy Google Play

  Filmy z katalogu Google Play można oglądać na smartfonie, na tablecie a także na dowolnym telewizorze z Chromecastem. Ponadto filmy można pobrać, aby obejrzeć je później, nawet bez dostępu do internetu. Każdy tytuł można wypożyczyć lub kupić – jeśli nie zamierzamy oglądać danego filmu tysiąc razy, wystarczy tańsza opcja, jaką jest wypożyczenie. Brakujące tytuły warto dodać do listy życzeń, aby otrzymać powiadomienie, jak tylko film stanie się dostępny.

 3. VoD Onet

  VoD Onet

  VoD Onet to dostęp do filmów największych polskich i zagranicznych producentów i dystrybutorów, także najnowszych kinowych hitów. Oferuje łatwe przeglądanie biblioteki, a także oglądanie filmów przez połączenie 3G/4G (aby cieszyć się najwyższą jakością, potrzeba jednak połączenia Wi-Fi). Aplikacja umożliwia wznowienie ostatnio oglądanego filmu od miejsca, w którym przerwaliśmy oglądanie.

 4. CLZ Movies

  CLZ Movies

  CLZ Movies to aplikacja służąca nie tyle do streamowania filmów, co do tworzenia i porządkowania spersonalizowanej biblioteki filmów – obejrzanych lub planowanych do obejrzenia. Aby dodać film do biblioteki, wystarczy zeskanować kod z opakowania DVD lub Blu-ray lub wyszukać w bazie CLZ, wprowadzając jego tytuł ręcznie. Szczegóły dotyczące filmu zostaną automatycznie pobrane, a użytkownik będzie mógł dodać informacje, takie jak data i miejsce seansu.

 5. Tubi TV - Free TV & Movies

  Tubi TV – Free TV & Movies

  Jeśli dobrze znacie język angielski lub macie ochotę poćwiczyć słuchanie (i oglądanie) ze zrozumieniem, możecie przetestować Tubi TV, popularną za granicą aplikację do oglądania filmów za darmo. Biblioteka zawiera produkcje z całego świata i jest posortowana według podstawowych, intuicyjnych kategorii, takich jak filmy akcji, dramaty, komedie itp. Bazę filmów można łatwo przeglądać i przeszukiwać oraz stworzyć kolejkę filmów do obejrzenia.

Jak usunąć repost na TikToku
Jak usunąć repost na TikToku

Każdego dnia na TikTok publikowane są tysiące filmów, a miliony użytkowników stale wchodzą w interakcję z szeroką gamą treści dostępnych na platformie. Wielu użytkowników TikTok przypadkowo kliknęło przycisk „Repost” na filmie i nie wiedziało, jak go następnie usu…