Pobieranie aplikacji ze Sklepu Google Play niedostępnych w Twoim kraju

Dodaj komentarz

 
 1. Mam taki sam problem, robiłem zgodnie z poradnikiem (tylko bez VPN, bo przebywam w UK), ale nadal dostaję informację, że apka jest nie zgodna z moim krajem. Zastanawiam się co dalej robić. Chciałbym pobrać aplikację mobilną Three i do obsługi banku Bank of Scothland

 2. Mi to w ogóle nie działa. Pokazuje że ip jest z uk a apka nadal nie może być zainstalowana w danym kraju. Czy może to być wina dostawcy Internetu?

  1. Czasami może pomóc zmiana adresu zapisanego w płatnościach Google Play i ponowne wyczyszczenie pamięci podręcznej.
   Można też spróbować skorzystać z innej aplikacji do zmiany IP.
   Pozdrawiamy i życzymy powodzenia.

  2. a nie jest to przypadkiem związane z blokadą dostępu dla googla do lokalizacji telefonu?
   ja po zainstalowaniu różnego rodzaju antymalware i spyware, mam tak, że google widzi mój telefon gdzieś na oceanie atlantyckim w pobliżu wybrzeża kości słoniowej 🙂 (co ma swoje plusy)

 3. Witam. Problem jak u innych. Nie mogę pobrać aplukacji. Zmiana na francję nie pomogła, usunięcie konta ponowne uruchomienie na ip francji też nie pomogło, zmiana adresu w google play i dalej nic. Ręce opadają. Jakieś pomły?

 4. VPN to dosyć skomplikowany sposób 🙂 Znacznie prościej skorzystać z serwisu: http://www.apkmirror.com/ gdzie są dostepne wszystkie sprawdzone apki z Google Playa ale dostępne dla każdego na całym świecie jak pliki APK. Trzeba sobie tylko w ustawieniach telefonu włączyć opcję instalowania apk z nieznanych źródeł.
  No i oczywiście warto wzmóc czujność i nie instalować tą drogą nieznanych aplikacji od nieznanych firm lub programistów bo może to się źle skończyć.

  Pozdrawiam

 5. iii tam. IP podmienione, apka dalej nie do sciagniecia. Najwyrazniej Google są troche sprytniejsi i nie polegają wyłącznie na Geo IP 🙁

  1. Przykro nam, że nasze porady nie zawsze wystarczają do rozwiązania Waszych problemów. Niestety, czasem nikt nie wie, co w Google piszczy 😉
   Pozdrawiamy i dziękujemy za opinię!

 6. Dzień dobry mam podobny problem. Mieszkam od kilku lat w Anglii i jestem fotografem. chciałem pobrać aplikację KeyAgent, która jest dedykowana dla fotografów współpracujących z tą firmą właśnie w UK, ale niestety, kiedy próbuję ją pobrać, otzymuję komunikat, że ta aplikacja niejest dostępna w moim kraju(?!). Prawdopodobnie pozostawiłem gdzieś ślad, że jestem z Polski i z automatu jestem tam przypisany, co uniemożliwia mi jej pobranie. Co powinienem zmienić w moich ustawieniach, aby taka sytuacja nie miała miejsca?

  1. Dziękujemy za komentarz!
   Wiemy, że wielu użytkowników systemu Android ma problemy z poprawną lokalizacją w Sklepie Google. Proponujemy sprawdzić poprawność danych i ustawień Portfela Google (https://payments.google.com/payments/u/0/home#subscriptionsAndServices). Jeśli wszystkie dane są poprawne, a błąd nadal występuje, warto skontaktować się z obsługą klienta Google.

   Pozdrawiamy i życzymy powodzenia,
   Zespół AndroidLista.pl

 7. mieszkam w niemczech tu kupilam telefon i mam zarejestrowany numer , chce pobrac aplikacje do rachunku w sieci ktorej jestem to wyskakuje mi komunikat – produkt jest niedostepny w twoim kraju , a zakupy mam w zlotowkach a nie w euro.Jak to zmienic?

 8. moje sx4 s-cross nie chce współpracować z Android Auto. Na wyświetlaczu w samochodzie widać nazwę telefonu i jest czarny ekran. Nie wiem co zrobić żeby program chciał współpracować z samochodem. Z iPhonem działa. Ale Google maps nie działa.