Najlepsze sierpniowe aplikacje na Androida, takie jak Google Duo, Share Phone

Wraz z końcem sierpnia proponujemy kilka nowych, ciekawych aplikacji, które naszym i waszym zdaniem zasługują na uwagę. Są to: nowiutki komunikator wideo od Google, narzędzie dbające o prywatność w przypadku współużytkowania urządzenia z innymi użytkownikami, łatwy w obsłudze edytor wideo, portal społecznościowy dla osób lubiących dzielić się zainteresowaniami oraz poręczny notatnik z opcją nagrywania rozmów telefonicznych.

Przedstawiamy 5 najpopularniejszych sierpniowych aplikacji na urządzenia z systemem Android.

  1. Google Duo

    Google Duo

    Prosta aplikacja do nawiązywania połączeń wideo z innymi użytkownikami zarówno Androida, jak i iOS. Zajmuje mało miejsca w pamięci i integruje się z książką kontaktów. Połączenie wideo wysokiej jakości utrzymuje się nawet po przejściu z Wi-Fi na sieć komórkową (w przypadku 2G rozmowa może zostać ograniczona do połączenia głosowego). Ciekawą funkcją jest Puk Puk, czyli podgląd dzwoniącego jeszcze przed odebraniem połączenia od niego.

  2. Share Phone

    Share Phone

    Dzięki Share Phone możemy zadbać o prywatność naszych wiadomości, aplikacji, zdjęć itd. Możemy wybrać, które aplikacje będą widoczne dla innych osób oraz utworzyć kilka różnych zestawów ustawień, np. dla znajomych, siostry i dziecka. Dostęp do głównego konta możemy zabezpieczyć hasłem, wzorem lub odciskiem palca. Share Phone to także sposób, żeby uniemożliwić dziecku przypadkowe usunięcie naszych danych czy kupowanie gier w Google Play.

  3. Video

    Video

    Łatwe tworzenie, edytowanie i udostępnianie wideo za pomocą urządzenia z Androidem. Można nagrać, edytować, a następnie udostępnić nagranie do 30 sekund lub przeprowadzić edycję na filmie już zapisanym w urządzeniu. Aplikacja zawiera ciekawe filtry, umożliwia tworzenie pokazów slajdów oraz dodawanie do filmów i zdjęć muzyki z darmową licencją (znalezienie odpowiedniego podkładu dźwiękowego ułatwia wygodna wyszukiwarka, można też dodać piosenkę z biblioteki urządzenia).

  4. Amino: Communities and Chats

    Amino: Communities and Chats

    Sposób na poznanie osób o takich samych zainteresowaniach jak nasze oraz na bycie na bieżąco z nowinkami dotyczącymi ulubionej osoby publicznej, serialu telewizyjnego czy każdego innego aspektu życia, którym można się pasjonować. Możemy dołączyć do kilku społeczności o różnej tematyce i zarządzać naszym profilem fana. Aplikacja kładzie nacisk na interakcję między użytkownikami, możemy więc swobodnie czatować, wzajemnie się obserwować, tworzyć nowe posty itp.

  5. MixNote

    MixNote

    MixNote ułatwia tworzenie notatek o dowolnej tematyce i z powodzeniem sprawdza się zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Notatki można wprowadzać ręcznie lub za pomocą głosu oraz dodawać do nich zdjęcia i tagi. Przydatną opcją jest możliwość nagrania rozmowy telefonicznej (wystarczy potrząsnąć telefonem). Notatki można udostępniać znajomym, zabezpieczyć hasłem, wyszukiwać (także te, której już zostały usunięte) itd. Można także tworzyć listy zadań do wykonania.

Jak pobierać filmy z TikTok bez znaku wodnego
Jak pobierać filmy z TikTok bez znaku wodnego

Prawdopodobnie korzystacie już z TikTok i jesteście obeznani z aplikacją. Istnieje jednak problem, który polega na tym, że nie ma intuicyjnego sposobu na pobieranie filmów z TikTok bez znaku wodnego. Istnieje duża szansa, że tworzycie własne filmy bezpośrednio w aplikacji Tik…