Jak przywrócić ukryte posty i historie na Instagramie

Czasami robicie zdjęcie i przesyłacie je na Instagram, a dopiero później zdajecie sobie sprawę, że post ten miał być, na przykład, zamieszony w innym dniu. W takich wypadkach o wiele lepiej jest ukryć posta, niż go usuwać. Co jednak kiedy chcecie „odkryć” posta lub historię ponownie? Jeśli nie wiecie, jak przywrócić ukryte posty i historie na Instagramie, to zapraszamy do lektury naszego krótkiego poradnika!

Dowiedz się, jak przywrócić ukryte posty i historie na Instagramie:

Jak przywrócić ukryte posty i historie na Instagramie

Funkcja ukrywania postów na Instagramie umożliwia ukrywanie postów z profilu lub kanału bez ich usuwania. Może to być przydatne, jeśli chcecie wyczyścić swój kanał lub usunąć posty z profilu, nie pozbywając się ich całkowicie – zwłaszcza że ukrycie zachowuje wszystkie poprzednie komentarze oraz lajki pod danym postem czy historią.

Aby odkryć posty na Instagramie, wystarczy, że wykonacie poniższe proste kroki:

  • Zaloguje się na swoje konto i przejdź do strony profilu.
  • Następnie przejdź do ustawień i znajdź sekcję „Ukryte posty”.

Aby odkryć pojedynczy post lub konto, po prostu wybierzcie post lub konto z listy ukrytych postów i kliknijcie „Odkryj”.

Innym sposobem na znalezienie ukrytych postów na Instagramie jest skorzystanie z funkcji Archiwum. Funkcja ta umożliwia przeniesienie postów z profilu do prywatnego archiwum, gdzie nadal można uzyskać do nich dostęp i odblokować je w późniejszym czasie. Aby uzyskać dostęp do funkcji Archiwum, wystarczy dotknąć ikony zegara na stronie profilu.

Jeśli macie problem ze znalezieniem ukrytego posta na Instagramie, możecie także użyć funkcji wyszukiwania. Wystarczy wpisać odpowiednie słowa kluczowe lub hashtagi związane z postem, aby wyświetlić go w wynikach wyszukiwania.

  1. Instagram

    Instagram

    Instagram to niezwykle popularny serwis społecznościowy, bazujący na edycji i szybkim udostępnianiu zdjęć robionych telefonem — a także krótkich filmików czy tak zwanych „Insta Story”, które pozwalają na przekazanie większej ilości treści.

Jak uzyskać weryfikację na TikTok krok po kroku
Jak uzyskać weryfikację na TikTok krok po kroku

Jeśli zastanawialiście się, jak uzyskać niebieski znacznik zatwierdzenia na TikTok, czytaj dalej. Oto, czym jest weryfikacja TikTok, dlaczego ma znaczenie i jak upewnić się, że wniosek o weryfikację został zatwierdzony. W końcu ta sieć mediów społecznościowych ma około 1 mili…

Jak zablokować i ukryć poszczególne czaty WhatsApp
Jak zablokować i ukryć poszczególne czaty WhatsApp

Aby uniemożliwić wścibskim osobom podglądanie osobistych wiadomości, WhatsApp pozwala blokować aplikację za pomocą kodu dostępu. Wprowadzono także nową funkcję, umożliwiającą użytkownikom blokowanie poszczególnych czatów i ukrywanie ich. Oznacza to, że nawet jeśli komuś uda s…

Jak przywrócić usuniętą historię połączeń WhatsApp
Jak przywrócić usuniętą historię połączeń WhatsApp

Odzyskiwanie historii połączeń WhatsApp może wydawać się przytłaczające, zwłaszcza jeśli nie znacie dostępnych opcji. Dlatego właśnie dzisiaj przeprowadzimy Was przez każdy krok odzyskiwania bezcennej historii połączeń WhatsApp. Dowiedz się, jak przywrócić usuniętą historię p…

Jak wyświetlać stare historie na Instagramie
Jak wyświetlać stare historie na Instagramie

Instagram jest niezastąpioną platformą mediów społecznościowych z prawie 1,2 miliardami użytkowników. Jednak w przeciwieństwie do postów na Instagramie lub filmów, historie na Instagramie mają znacznie krótszą żywotność – znikają automatycznie po 24 godzinach. Na szczęś…