Jak wysłać wiadomość do wielu kontaktów na WhatsApp

WhatsApp to bez wątpienia najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie. Użytkownicy polegają na niej, aby pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną. Dzięki stale rosnącemu zasięgowi WhatsApp platforma jest również szeroko stosowana wśród firm. Jeśli chcecie komunikować się z grupą osób, macie kilka sposobów na wysyłanie wiadomości WhatsApp do wielu kontaktów.

Dowiedz się, jak wysłać wiadomość do wielu kontaktów na WhatsApp:

Jak wysłać wiadomość do wielu kontaktów na WhatsApp

Najprostszym sposobem będzie stworzenie grupy na WhatsApp. Grupa WhatsApp to jedna ze znanych metod wysyłania wiadomości do wielu kontaktów. W WhatsApp można utworzyć grupę z maksymalnie 1024 uczestnikami.

 • Uruchom WhatsApp i dotknij menu z trzema kropkami w prawym górnym rogu.
 • Wybierz opcję Nowa grupa.
 • Wybierz uczestników i kontynuuj.
 • Wprowadź nazwę grupy, zaznacz uczestników i naciśnij znacznik akceptacji.

W ten sposób możecie wysłać wiadomość do wielu osób naraz!

Natomiast co jeśli otrzymaliście od kogoś wiadomość lub motywujący cytat na WhatsApp – i chcecie przekazać go dalej, bez tworzenia grupy? Zawsze możecie otworzyć wiele konwersacji jedna po drugiej i wysyłać wiadomości. Jest to jednak czasochłonne i nie jest to produktywny sposób na szybkie udostępnianie wiadomości. 

Tutaj z pomocą przychodzi przekazywanie dalej. Zawsze możecie przekazać wiadomość, zdjęcie, film lub plik w WhatsApp do wielu kontaktów. Jest to bardzo proste:

 • Otwórz rozmowę w WhatsApp.
 • Naciśnij i przytrzymaj wiadomość i wybierz opcję Prześlij dalej.
 • Stuknij przycisk strzałki i wyślij wiadomość WhatsApp do maksymalnie pięciu kontaktów.

WhatsApp nałożył limit przekazywania wiadomości do pięciu kontaktów na platformie. Firma znalazła się pod ostrzałem organów regulacyjnych w związku z rosnącym problemem fałszywych wiadomości na platformie. Więc niestety musicie poradzić sobie z tym limitem. Możecie natomiast przekazywać wiadomość wiele razy, do wielu różnych kontaktów! WhatsApp oznaczy taką wiadomość jako „Przekazaną wiele razy”, więc inne osoby zobaczą, że ktoś także otrzymał tę wiadomość.

 1. WhatsApp Messenger

  WhatsApp Messenger

  WhatsApp Messenger to prosta aplikacja do komunikowania się ze znajomymi przy pomocy sieci bezprzewodowej. Dzięki łatwej obsłudze i możliwości szukania użytkowników po numerze telefonu podbił on rynek komunikatorów, oferując alternatywę dla natywnych aplikacji do dzwonienia czy smsowania przez sieć komórkową.

Jak wyświetlać stare historie na Instagramie
Jak wyświetlać stare historie na Instagramie

Instagram jest niezastąpioną platformą mediów społecznościowych z prawie 1,2 miliardami użytkowników. Jednak w przeciwieństwie do postów na Instagramie lub filmów, historie na Instagramie mają znacznie krótszą żywotność – znikają automatycznie po 24 godzinach. Na szczęś…

Jak wyczyścić sugestie wyszukiwania na Instagramie
Jak wyczyścić sugestie wyszukiwania na Instagramie

Instagram to popularna platforma do udostępniania zdjęć, filmów i nawiązywania kontaktów ze znajomymi. Podczas korzystania z Instagrama aplikacja gromadzi dane o preferencjach użytkownika i tworzy sugestie wyszukiwania na podstawie poprzednich wyszukiwań i interakcji. Chociaż…