Jak pobrać dźwięk z Instagrama

Instagram to kultowa platforma mediów społecznościowych pełna hipnotyzujących treści. Filmy na Instagramie, IGTV i Instagram stories często zawierają intrygujące dźwięki w tle, które czasami warto zapisać. Być może zastanawiacie się: „Czy mogę pobrać dźwięk z Instagrama?”. Odpowiedź brzmi: tak! W tym artykule dowiecie się, jak pobrać prawdziwy dźwięk z Instagrama.

Dowiedz się, jak pobrać dźwięk z Instagrama:

Jak pobrać dźwięk z Instagrama

Tworzenie klipów audio na Instagram można wykonać za pomocą aplikacji do edycji wideo, które umożliwiają wyodrębnianie dźwięku z filmów, takich jak filmy TikTok. Po uzyskaniu klipu audio MP3 możecie go użyć w swoich filmach lub postach na Instagramie.

Chociaż w aplikacji Instagram nie ma bezpośredniego przycisku „Pobierz” dla dźwięku, kilka narzędzi innych firm może pomóc w wyodrębnieniu dźwięku z postów na Instagramie, filmów na Instagramie lub IGTV. Istnieją różne metody pobierania dźwięku z Instagrama w wysokiej jakości formacie MP3. Oto najprostszy z nich, korzystają z witryny https://downloadgram.org/:

 • Otwórz aplikację Instagram na swoim telefonie.
 • Przejdź do filmu lub postu na Instagramie, który zawiera żądany dźwięk.
 • Skopiuj łącze wideo, dotykając ikony z trzema kropkami w poście i wybierając opcję „Kopiuj łącze”.
 • Otwórz witrynę do pobierania filmów z Instagrama na swoim urządzeniu.
 • Wklej skopiowany link do pola i naciśnij „Download now”.
 • Strona powinna zapisać dźwięk lub film na Waszym telefonie.

Dzięki temu samouczkowi pobieranie audio z Instagrama staje się łatwym zadaniem. Powodzenia!

 1. Instagram

  Instagram

  Instagram to niezwykle popularny serwis społecznościowy, bazujący na edycji i szybkim udostępnianiu zdjęć robionych telefonem — a także krótkich filmików czy tak zwanych „Insta Story”, które pozwalają na przekazanie większej ilości treści.

Jak wyświetlać stare historie na Instagramie
Jak wyświetlać stare historie na Instagramie

Instagram jest niezastąpioną platformą mediów społecznościowych z prawie 1,2 miliardami użytkowników. Jednak w przeciwieństwie do postów na Instagramie lub filmów, historie na Instagramie mają znacznie krótszą żywotność – znikają automatycznie po 24 godzinach. Na szczęś…

Jak wyczyścić sugestie wyszukiwania na Instagramie
Jak wyczyścić sugestie wyszukiwania na Instagramie

Instagram to popularna platforma do udostępniania zdjęć, filmów i nawiązywania kontaktów ze znajomymi. Podczas korzystania z Instagrama aplikacja gromadzi dane o preferencjach użytkownika i tworzy sugestie wyszukiwania na podstawie poprzednich wyszukiwań i interakcji. Chociaż…