Jak usunąć repost na TikToku

Każdego dnia na TikTok publikowane są tysiące filmów, a miliony użytkowników stale wchodzą w interakcję z szeroką gamą treści dostępnych na platformie. Wielu użytkowników TikTok przypadkowo kliknęło przycisk „Repost” na filmie i nie wiedziało, jak go następnie usunąć. Oto wszystko, co musicie wiedzieć o tym, jak cofnąć i usunąć repost na TikTok.

Dowiedz się, jak usunąć repost na TikToku:

Jak usunąć repost na TikToku

Jedną z funkcji, która stała się coraz bardziej popularna w aplikacji, jest funkcja „Repost”, która pozwala użytkownikom na ponowne udostępnienie klipu opublikowanego przez kogoś innego. Dzięki temu filmy pojawią się na stronach For You znajomych, a także zostaną udostępnione na specjalnej stronie w profilu użytkownika.

Jednak ze względu na bliskość przycisku do innych funkcji w menu udostępniania, istnieje szansa na przypadkowe ponowne opublikowanie filmu bez takiego zamiaru. Możecie też po prostu zmienić zdanie na temat czegoś, co opublikowaliście ponownie. Na szczęście usunięcie repostu jest dość proste, gdy już wiecie, jak to zrobić.

Jeśli szybko zmienicie zdanie na temat czegoś, co zdecydowaliście się ponownie opublikować na TikTok, cofnięcie tego jest tak samo łatwe, jak ponowne opublikowanie tego w pierwszej kolejności. Aby to zrobić, wystarczy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:

  • Przejdź do ponownie opublikowanego filmu.
  • Kliknij menu udostępniania po prawej stronie filmu (przycisk przypominający strzałkę).
  • Naciśnij przycisk „Usuń repost”.
  • Potwierdź usunięcie repostu, gdy pojawi się wyskakujące okienko.

Dzięki temu bardzo łatwo jest naprawić swój poprzedni ruch, jeśli zdecydujecie, że chcecie cofnąć swój repost, ale warto pamiętać, że im dłużej pozostawicie go po ponownym opublikowaniu, tym większe są szanse, że ktoś już go zobaczył.

  1. TikTok

    TikTok

    TikTok to świeży i bijący rekordy popularności portal społecznościowy, który bazuje na tworzeniu krótkich, viralowych filmików. Poza możliwością szybkiego zamieszczania filmów zawiera on także drobne narzędzia edycyjne, aby wesprzeć twórców w tworzeniu nowych treści.

Jak pobrać wiadomości głosowe z Telegrama
Jak pobrać wiadomości głosowe z Telegrama

Możecie pobrać wiadomości głosowe wysłane lub odebrane w Telegramie i zapisać je w innym miejscu, aby móc się do nich odwołać w przyszłości – w razie potrzeby. W Telegramie nie ma zewnętrznej opcji pobierania wiadomości głosowych na telefon, ale funkcja ta jest dostępna…

Jak wysłać wiadomość do wielu kontaktów na WhatsApp
Jak wysłać wiadomość do wielu kontaktów na WhatsApp

WhatsApp to bez wątpienia najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie. Użytkownicy polegają na niej, aby pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną. Dzięki stale rosnącemu zasięgowi WhatsApp platforma jest również szeroko stosowana wśród firm. Jeśli chcecie komuni…

Jak pobrać dźwięk z Instagrama
Jak pobrać dźwięk z Instagrama

Instagram to kultowa platforma mediów społecznościowych pełna hipnotyzujących treści. Filmy na Instagramie, IGTV i Instagram stories często zawierają intrygujące dźwięki w tle, które czasami warto zapisać. Być może zastanawiacie się: „Czy mogę pobrać dźwięk z Instagrama…

Czym jest sklep TikTok i jak z niego korzystać
Czym jest sklep TikTok i jak z niego korzystać

Użytkownicy TikTok zauważyli więcej sponsorowanych filmów na stronie For You reklamujących przedmioty, które mogą kupić w TikTok Shop za dotknięciem przycisku. Ale czym jest TikTok Shop i jak można samemu go stworzyć? TikTok Shop to platforma zakupowa w aplikacji, w której uż…