Najlepsze gry Marvel na Androida, w które trzeba zagrać

Co przychodzi Wam do głowy, gdy myślicie o Marvelu? Komiksy, bohaterowie, a może złoczyńcy? Stan Lee? A może filmy lub gry wideo? Rzeczywiście, oprócz wielkiego sukcesu filmowego i komiksowego, Marvel trafił do gier, w tym także do gier możliwych do odpalenia na smartfonie czy tablecie z Androidem.

Nie ma nic lepszego niż obejrzenie doskonałego filmu o superbohaterach, a następnie wcielenie się w ulubioną postać w grze. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was zestawienie 5 najlepszych gier z Marvela, w które możecie zagrać na Androidzie. Zapraszamy!

 1. Marvel Puzzle Quest

  Marvel Puzzle Quest

  Połącz kolorowe elementy, aby wykonać specjalne ataki i pomóc bohaterom Marvela pokonać wrogów w tej zabawnej układance logicznej. Spróbuj połączyć trzy lub więcej elementów tego samego koloru, aby użyć ataków specjalnych każdego bohatera, a także zdobyć punkty energii, aby ataki były jeszcze potężniejsze.

 2. Superheros Free Fighting Games

  Superheros Free Fighting Games

  Stwórz postać, aby wziąć udział w turnieju, podczas którego staniesz do walki w pojedynkach z najpotężniejszymi superbohaterami wszechświata. Twoim celem jest zdobycie tytułu mistrza. Bazując na prostych atakach i specjalnych sekwencjach, postaraj się zbić cały pasek energii przeciwnika. Za zwycięstwo otrzymujesz pieniądze, które możesz wykorzystać do odblokowania innych postaci.

 3. Marvel Contest of Champions

  Marvel Contest of Champions

  W Marvel Contest of Champions gracz ma szansę stworzyć własną drużynę superbohaterów. Do pojedynków mogą stawać postaci, takie jak Spiderman, Kapitan Ameryka czy Wolverine. Celem jest dotarcie do finałowej walki z najsilniejszym przeciwnikiem. Aby pokonać przeciwnika, trzeba walczyć, dopóki nie straci on wszystkich punktów energii. Każde zwycięstwo skutkuje zwiększeniem umiejętności bohaterów i odblokowaniem nowych postaci oraz umiejętności.

 4. MARVEL Avengers Academy

  MARVEL Avengers Academy

  Musisz zarządzać Akademią Avengers i przeprowadzać szkolenia młodych adeptów, takich jak Tony Stark, Thor czy Kapitan Ameryka, aby byli zdolni pokonać Hydrę. Wznoś i ulepszaj budynki, takie jak Stark Tower i rekrutuj ulubionych bohaterów do swojej szkoły, aby doskonalić ich umiejętności walki.

 5. Marvel Realm of Champions

  Marvel Realm of Champions

  Marvel Realm of Champions to gra akcji osadzona w alternatywnym świecie Marvela. Gracze wcielają się w bohaterów, używając unikalnych zdolności i umiejętności w emocjonujących bitwach. Aplikacja oferuje różnorodne tryby rozgrywki, a imponująca grafika oddaje charakterystyczny styl Marvela. Dla fanów superbohaterów to doskonała okazja, by wejść w świat Marvela i dowiedzieć się, kto jest najpotężniejszy.

Najlepsze gry Marvel na Androida, w które trzeba zagrać
Najlepsze gry Marvel na Androida, w które trzeba zagrać

Co przychodzi Wam do głowy, gdy myślicie o Marvelu? Komiksy, bohaterowie, a może złoczyńcy? Stan Lee? A może filmy lub gry wideo? Rzeczywiście, oprócz wielkiego sukcesu filmowego i komiksowego, Marvel trafił do gier, w tym także do gier możliwych do odpalenia na smartfonie cz…

Najlepsze gry bilardowe na Androida dla fanów bilardu
Najlepsze gry bilardowe na Androida dla fanów bilardu

Bilard nie jest nowoczesną grą, jednak ludzie grają w niego od dziesięcioleci i jest to popularna aktywność w barach i pubach. Jednak cyfrowy bilard istnieje dopiero od kilku dekad. Gatunek ten ewoluował dość mocno od czasów, gdy był głównie znany z gry Flash na Candystand. O…