Jak czytać bezpośrednie wiadomości na Instagramie bez powiadamiania wysyłającego

Czy chcecie czytać wiadomości na Instagramie bez informowania drugiej osoby o jej przeczytaniu? Obecnie aplikacja nie pozwala on ukryć potwierdzenia przeczytania wiadomości. Tak czy inaczej, mamy kilka sztuczek, aby wyświetlić taką wiadomość na Instagramie bez oznaczania ich jako przeczytane.

Dowiedz się, jak czytać bezpośrednie wiadomości na Instagramie bez powiadamiania wysyłającego:

Jak czytać bezpośrednie wiadomości na Instagramie bez powiadamiania wysyłającego

Chociaż Instagram nie ma obecnie wbudowanej funkcji wyłączania potwierdzeń odczytu, istnieje kilka obejść umożliwiających czytanie bezpośrednich wiadomości na Instagramie bez irytującej etykiety „widziane”.

Jeśli otrzymaliście wiadomość, którą chcecie przeczytać bez wiedzy nadawcy, możecie tymczasowo włączyć tryb ograniczeń na Instagramie i odblokować go po przeczytaniu wiadomości. Aby ograniczyć konto, przejdźcie do jego profilu i dotknijcie trzech poziomych kropek znajdujących się w prawym górnym rogu ekranu. W wyświetlonym menu wybierzcie opcję Ogranicz. W ten sposób Instagram nie powiadomi Waszego rozmówcy o przeczytaniu wiadomości – pamiętajcie tylko, aby potem z powrotem wyłączyć ograniczenia Instagrama!

Innym prostym sposobem na czytanie wiadomości bez wyłączania pokwitowań odczytu jest przejście do trybu offline przed ich otwarciem. Po wyłączeniu połączenia internetowego wystarczy uruchomić Instagram i przeczytać wiadomość.

Jednym z najważniejszych kroków tej metody jest wylogowanie się z konta na Instagramie po przeczytaniu wiadomości. Możecie to zrobić, przechodząc do swojego profilu na Instagramie, dotykając swojego zdjęcia profilowego w prawym dolnym rogu ekranu. Stuknijcie ikonę trzech linii w prawym górnym rogu ekranu i przejdźcie do Ustawienia i prywatność > Wyloguj. Bez wykonania tej czynności Instagram może wysłać potwierdzenie odczytu zaraz po przywróceniu połączenia internetowego.

  1. Instagram

    Instagram

    Instagram to niezwykle popularny serwis społecznościowy, bazujący na edycji i szybkim udostępnianiu zdjęć robionych telefonem — a także krótkich filmików czy tak zwanych „Insta Story”, które pozwalają na przekazanie większej ilości treści.

Jak pobrać wiadomości głosowe z Telegrama
Jak pobrać wiadomości głosowe z Telegrama

Możecie pobrać wiadomości głosowe wysłane lub odebrane w Telegramie i zapisać je w innym miejscu, aby móc się do nich odwołać w przyszłości – w razie potrzeby. W Telegramie nie ma zewnętrznej opcji pobierania wiadomości głosowych na telefon, ale funkcja ta jest dostępna…

Jak wysłać wiadomość do wielu kontaktów na WhatsApp
Jak wysłać wiadomość do wielu kontaktów na WhatsApp

WhatsApp to bez wątpienia najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie. Użytkownicy polegają na niej, aby pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną. Dzięki stale rosnącemu zasięgowi WhatsApp platforma jest również szeroko stosowana wśród firm. Jeśli chcecie komuni…

Jak pobrać dźwięk z Instagrama
Jak pobrać dźwięk z Instagrama

Instagram to kultowa platforma mediów społecznościowych pełna hipnotyzujących treści. Filmy na Instagramie, IGTV i Instagram stories często zawierają intrygujące dźwięki w tle, które czasami warto zapisać. Być może zastanawiacie się: „Czy mogę pobrać dźwięk z Instagrama…

Czym jest sklep TikTok i jak z niego korzystać
Czym jest sklep TikTok i jak z niego korzystać

Użytkownicy TikTok zauważyli więcej sponsorowanych filmów na stronie For You reklamujących przedmioty, które mogą kupić w TikTok Shop za dotknięciem przycisku. Ale czym jest TikTok Shop i jak można samemu go stworzyć? TikTok Shop to platforma zakupowa w aplikacji, w której uż…