Jak odzyskać utracone wersje robocze na TikTok

Folder wersji roboczych TikTok to narzędzie, z którego można korzystać, gdy nie jest się jeszcze gotowym do przesłania filmu, nad którym się pracowało. Umożliwia ono powrót do wersji roboczych w celu kontynuowania nagrywania, edytowania lub poprawiania wideo.

Jednak utrata wersji roboczych może być łatwiejsza, niż mogłoby się wydawać, zwłaszcza że TikTok nie zapisuje ich na koncie użytkownika. Jeśli macie trudności ze zlokalizowaniem wersji roboczej, którą utworzyliście, to jest jedno miejsce, w którym można szukać zguby.

Dowiedz się, jak odzyskać utracone wersje robocze na TikTok:

Jak odzyskać utracone wersje robocze na TikTok

Jeśli korzystacie z TikTok na wielu urządzeniach, pierwszym krokiem do znalezienia zagubionej wersji roboczej TikTok jest sprawdzenie innych urządzeń. Folder wersji roboczych jest przydatnym narzędziem do gromadzenia treści w celu zaplanowania postów na później w TikTok. Nierzadko zdarza się jednak, że wersje robocze zostają utracone.

Wersje robocze TikTok mogą być także zapisywane lokalnie. Oznacza to, że zostaną osobne zapisane na urządzeniu, na którym zostały utworzone.

Co zatem zrobić, jeśli folder wersji roboczych jest pusty, a Wy chcecie odzyskać Wasz poprzedni draft? Istnieje sposób, ale wymaga on, aby przed zapisaniem wersji roboczej aktywować „zapisywanie w albumie”. Dzięki temu Wasz draft skończy w albumie lub galerii danego urządzenia. Gdzie go wtedy znaleźć?

  • Przejdź do albumu / galerii urządzenia mobilnego i wybierz folder TikTok.
  • Teraz możesz znaleźć usunięte wersje robocze Tiktok. 

Jeśli jednak nie włączyliście funkcji „Zapisz w albumie”, nie będzie można uzyskać dostępu do usuniętych wersji roboczych filmów Tiktok. Pamiętajcie, że jeśli nie znajdziecie swojej wersji roboczej ani w galerii, ani w specjalnym folderze TikToka, to prawdopodobnie przepadł on na zawsze. Co jeszcze możecie zrobić to sprawdzić rolki z nagraniami, aby być może odzyskać stworzone nagranie – jednak TikTok często nie zapisuje wersji roboczych na rolce, więc nie jest to pewny sposób.

  1. TikTok

    TikTok

    TikTok to świeży i bijący rekordy popularności portal społecznościowy, który bazuje na tworzeniu krótkich, viralowych filmików. Poza możliwością szybkiego zamieszczania filmów zawiera on także drobne narzędzia edycyjne, aby wesprzeć twórców w tworzeniu nowych treści.

Jak wylogować się z WhatsApp na Androidzie
Jak wylogować się z WhatsApp na Androidzie

WhatsApp ułatwia pozostawanie w kontakcie z przyjaciółmi, rodziną, współpracownikami i innymi setkami milionów osób korzystających z aplikacji. Jednak ta ciągła komunikacja może czasami sprawiać wrażenie, że aplikacja nigdy nie przestaje wysyłać powiadomień. Z tego też powodu…

Jak zobaczyć, kto udostępnił twój post na Instagramie
Jak zobaczyć, kto udostępnił twój post na Instagramie

Instagram to jedna z najpopularniejszych platform po Facebooku. Cieszy się popularnością praktycznie we wszystkich pokoleniach na świecie. Zdobyła uznanie ze względu na zdolność do nawiązywania kontaktów, publikowania, aktualizacji i udostępniania, zawsze mając na uwadze bezp…

Jak skonfigurować klucze dostępu w WhatsApp
Jak skonfigurować klucze dostępu w WhatsApp

WhatsApp wprowadził nową funkcję zabezpieczającą, która gwarantuje, że nikt oprócz użytkownika nie będzie mógł uzyskać dostępu do aplikacji. Platforma ta oferuje obsługę kluczy dostępu, pozwalających na logowanie za pomocą odcisku palca, rozpoznawania twarzy lub PIN-u blokady…