Jak odzyskać utracone wersje robocze na TikTok

Folder wersji roboczych TikTok to narzędzie, z którego można korzystać, gdy nie jest się jeszcze gotowym do przesłania filmu, nad którym się pracowało. Umożliwia ono powrót do wersji roboczych w celu kontynuowania nagrywania, edytowania lub poprawiania wideo.

Jednak utrata wersji roboczych może być łatwiejsza, niż mogłoby się wydawać, zwłaszcza że TikTok nie zapisuje ich na koncie użytkownika. Jeśli macie trudności ze zlokalizowaniem wersji roboczej, którą utworzyliście, to jest jedno miejsce, w którym można szukać zguby.

Dowiedz się, jak odzyskać utracone wersje robocze na TikTok:

Jak odzyskać utracone wersje robocze na TikTok

Jeśli korzystacie z TikTok na wielu urządzeniach, pierwszym krokiem do znalezienia zagubionej wersji roboczej TikTok jest sprawdzenie innych urządzeń. Folder wersji roboczych jest przydatnym narzędziem do gromadzenia treści w celu zaplanowania postów na później w TikTok. Nierzadko zdarza się jednak, że wersje robocze zostają utracone.

Wersje robocze TikTok mogą być także zapisywane lokalnie. Oznacza to, że zostaną osobne zapisane na urządzeniu, na którym zostały utworzone.

Co zatem zrobić, jeśli folder wersji roboczych jest pusty, a Wy chcecie odzyskać Wasz poprzedni draft? Istnieje sposób, ale wymaga on, aby przed zapisaniem wersji roboczej aktywować „zapisywanie w albumie”. Dzięki temu Wasz draft skończy w albumie lub galerii danego urządzenia. Gdzie go wtedy znaleźć?

  • Przejdź do albumu / galerii urządzenia mobilnego i wybierz folder TikTok.
  • Teraz możesz znaleźć usunięte wersje robocze Tiktok. 

Jeśli jednak nie włączyliście funkcji „Zapisz w albumie”, nie będzie można uzyskać dostępu do usuniętych wersji roboczych filmów Tiktok. Pamiętajcie, że jeśli nie znajdziecie swojej wersji roboczej ani w galerii, ani w specjalnym folderze TikToka, to prawdopodobnie przepadł on na zawsze. Co jeszcze możecie zrobić to sprawdzić rolki z nagraniami, aby być może odzyskać stworzone nagranie – jednak TikTok często nie zapisuje wersji roboczych na rolce, więc nie jest to pewny sposób.

  1. TikTok

    TikTok

    TikTok to świeży i bijący rekordy popularności portal społecznościowy, który bazuje na tworzeniu krótkich, viralowych filmików. Poza możliwością szybkiego zamieszczania filmów zawiera on także drobne narzędzia edycyjne, aby wesprzeć twórców w tworzeniu nowych treści.

Jak uzyskać weryfikację na TikTok krok po kroku
Jak uzyskać weryfikację na TikTok krok po kroku

Jeśli zastanawialiście się, jak uzyskać niebieski znacznik zatwierdzenia na TikTok, czytaj dalej. Oto, czym jest weryfikacja TikTok, dlaczego ma znaczenie i jak upewnić się, że wniosek o weryfikację został zatwierdzony. W końcu ta sieć mediów społecznościowych ma około 1 mili…

Jak zablokować i ukryć poszczególne czaty WhatsApp
Jak zablokować i ukryć poszczególne czaty WhatsApp

Aby uniemożliwić wścibskim osobom podglądanie osobistych wiadomości, WhatsApp pozwala blokować aplikację za pomocą kodu dostępu. Wprowadzono także nową funkcję, umożliwiającą użytkownikom blokowanie poszczególnych czatów i ukrywanie ich. Oznacza to, że nawet jeśli komuś uda s…

Jak przywrócić usuniętą historię połączeń WhatsApp
Jak przywrócić usuniętą historię połączeń WhatsApp

Odzyskiwanie historii połączeń WhatsApp może wydawać się przytłaczające, zwłaszcza jeśli nie znacie dostępnych opcji. Dlatego właśnie dzisiaj przeprowadzimy Was przez każdy krok odzyskiwania bezcennej historii połączeń WhatsApp. Dowiedz się, jak przywrócić usuniętą historię p…

Jak wyświetlać stare historie na Instagramie
Jak wyświetlać stare historie na Instagramie

Instagram jest niezastąpioną platformą mediów społecznościowych z prawie 1,2 miliardami użytkowników. Jednak w przeciwieństwie do postów na Instagramie lub filmów, historie na Instagramie mają znacznie krótszą żywotność – znikają automatycznie po 24 godzinach. Na szczęś…