Jak zrobić wideo TikTok Duet na Androida

Duety to rodzaj współpracy twórców treści na TikTok, gdzie można utworzyć nagranie wraz z innym twórcą, nawet gdy znajdujecie się tysiące kilometrów od siebie. Być może chcecie zagrać na gitarze, aby skomplementować czyjś śpiew lub podłożyć głos pod czyjeś ruchy ustami. Duety zaczynają się jako dwa filmy na podzielonym ekranie, które odtwarzają się jednocześnie, ale mogą szybko kaskadować w serię podzielonych ekranów, im więcej osób dołączy do danego nagrywania. Oto jak tworzyć duety na TikTok.

Dowiedz się, jak zrobić wideo TikTok Duet na Androida:

Jak zrobić wideo TikTok Duet na Androida

Duet to opcja na TikTok, która pozwala nagrać i opublikować wideo z udziałem innych twórców, zwykle jako „dodatkowe” wideo. Jest to ciekawa opcja, która pozwala zgadać się parze twórców z różnych krajów, aby wspólnie stworzyć jakąś treść.

Co jednak jeśli nie wiecie, jak dokładnie skorzystać z tej funkcjonalności? Przygotowaliśmy dla Was krótki poradnik, krok po kroku, który pokaże Wam, co dokładnie musicie zrobić. Oto on:

 • Otwórz aplikację TikTok na swoim urządzeniu.
 • Znajdź wideo, z którym chcesz stworzyć duet. Możesz wybrać wideo od kogoś, kogo śledzisz lub wyszukać wideo do Duetu za pomocą przycisku Discover u dołu ekranu aplikacji.
 • Stuknij przycisk Udostępnij znajdujący się po prawej stronie filmu.
 • Wybierz przycisk Duet. Wygląda on jak koło z parą oczu nałożone na drugie koło. Stuknij ten przycisk, aby rozpocząć tworzenie swojego wideo Duet.
 • Włącz przycisk mikrofonu, aby dodać swój głos. Mikrofon jest automatycznie wyłączony w trybie duetu, ale możesz go włączyć.
 • Stuknij czerwony przycisk na dole ekranu, aby nagrywać. Zobaczysz również listę opcji wzdłuż prawej strony ekranu, aby dodać filtry i inne efekty do swojego wideo.
 • Kiedy skończysz tworzyć swój duet, stuknij ponownie czerwony przycisk, aby zatrzymać nagrywanie.
 • Edytuj swój Duet. Użyj przycisków po prawej i na dole ekranu, aby dodać tekst, naklejki lub inne efekty do swojego wideo po zakończeniu nagrywania.
 • Stuknij Dalej.
 • Nadaj swojemu wideo podpis i dostosuj ustawienia.
 • Udostępnij Post. Gdy podpis i ustawienia są gotowe, stuknij czerwony przycisk udostępniania, aby opublikować swój Duet. Jeśli wolisz zapisać go na później, stuknij zamiast tego przycisk Drafts.

Mamy nadzieję, że dzięki temu stworzycie wiele niesamowitych utworów!

 1. TikTok

  TikTok

  TikTok to świeży i bijący rekordy popularności portal społecznościowy, który bazuje na tworzeniu krótkich, viralowych filmików. Poza możliwością szybkiego zamieszczania filmów zawiera on także drobne narzędzia edycyjne, aby wesprzeć twórców w tworzeniu nowych treści.

Jak zarabiać pieniądze na TikTok
Jak zarabiać pieniądze na TikTok

TikTok potrafi pochłonąć czas niczym wielki potwór go pożerający – na pewno nie raz zastanawialiście się, gdzie się ten czas podział podczas przeglądania filmików na TikTok? I prawdopodobnie nie raz zastanawialiście się, jak to jest, że niektórzy z twórców na tej platfo…

Jak korzystać z Instagram Security Checkup
Jak korzystać z Instagram Security Checkup

Instagram jest uważany za króla mediów społecznościowych. Od firm po prywatne konta, każdy na platformie stara się przyciągnąć zaangażowanych użytkowników do śledzenia swojego profilu. Mimo to, bezpieczeństwo jest najważniejszą troską każdego użytkownika, ponieważ ryzyko naru…

Jak wysyłać zdjęcia jako dokumenty na WhatsApp
Jak wysyłać zdjęcia jako dokumenty na WhatsApp

Udostępnianie zdjęć lub plików graficznych bezpośrednio w WhatsApp spowoduje ich kompresję, zmniejszenie rozdzielczości i jakości. Aplikacja do przesyłania wiadomości robi to dla sprawnej transmisji danych. Podczas gdy na ekranie telefonu teoretycznie nic się nie zmienia, obr…

Jak tworzyć własne dźwięki na TikTok
Jak tworzyć własne dźwięki na TikTok

Wielu twórców TikTok stało się popularnymi, ponieważ stworzyli swój własny dźwięk na platformie. Każdy, kto chce zostać prawdziwym TikTokerem powinien także spróbować swoich sił w tworzeniu własnych dźwięków. Dlaczego jest to takie ważne i jak z tego skorzystać? Dowiedz się, …