Najlepsze aplikacje do nieruchomości, aby sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość

Sprzedawanie, kupowanie i wynajmowanie nieruchomości potrafi być naprawdę męczące, zwłaszcza jeśli nie robimy tego na co dzień (a wiadomo, że niektórzy z tego utrzymują siebie i swoje rodziny). Dlatego też postanowiliśmy dzisiaj Wam pomóc i pokazać, że nie musi to być tak trudne i straszne, jak się wydaje.

Z pomocą przyjdą nam apki różnego rodzaju: od programów retuszujących, które pomogą Wam wystawić jak najkorzystniejsze zdjęcia Waszych apartamentów na sprzedaż bądź wynajem, a także stronki, na których możecie się rozreklamować. A dla tych, co szukają? Te same stronki reklamowe, zawierają wbudowane wyszukiwarki i filtry, które pomogą Wam zawęzić obszar poszukiwania nieruchomości do takiego, jaki Was interesuje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą listą najlepszych aplikacji do nieruchomości, aby sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość!

Jeśli natomiast szukacie czegoś, co pomoże Wam w biznesie, polecamy nasze poprzednie artykuły: Najlepsze aplikacje do zarządzania czasem i produktywnością na Androida oraz Najlepsze aplikacje biurowe dla Androida, które zwiększą Twoją produktywność.

 1. TouchRetouch

  TouchRetouch

  TouchRetouch to prosta apka do retuszowania zdjęć i poprawiania niedoskonałości — użyteczna nie tylko przy selfikach, ale także wtedy, gdy chcemy zareklamować nasze mieszkanie na sprzedaż lub wynajem krótkoterminową!

 2. Snapseed

  Snapseed

  Snapseed to aplikacja do udostępniania zdjęć, która może ulepszyć dowolny obraz za pomocą filtrów i efektów specjalnych. Możesz udostępniać zdjęcia w Google+ i innych sieciach społecznościowych, edytować obrazy, automatycznie dostosowywać kolor i ekspozycję zdjęć, stosować różne filtry i efekty specjalne, a także dodawać obramowania i ramki.

 3. VSCO Cam®

  VSCO Cam®

  Cam VSCO to aplikacja na urządzenia z Androidem służąca do edycji zdjęć. Użytkownik może wprowadzać zmiany w obrazach, takie jak temperatura, kontrast i orientacja. Jeśli potrzebujecie przedstawić swoje nieruchomości w jak najlepszym świetle, to Cam VSCO Wam w tym pomoże.

 4. OLX.pl - ogłoszenia lokalne

  OLX.pl – ogłoszenia lokalne

  OLX to jeden z większych portali z nieruchomościami w Polsce, na którym znajdziecie oferty wynajmu, a także sprzedaży mieszkań. Jest on przydatny zarówno dla najemców jak i wynajmujących.

 5. Airbnb

  Airbnb

  Airbnb jest aplikacją dla podróżnych, która daje swoim użytkownikom możliwość szybkiego, łatwego i bezpiecznego znalezienia zakwaterowania w niemal 200 krajach na całym świecie. Darmowa i prosta w obsłudze – Airbnb zawiera obszerną bazę miejsc noclegowych podzielonych na kategorie oraz listę najlepszych obiektów.

Jak wysyłać duże pliki na WhatsApp
Jak wysyłać duże pliki na WhatsApp

Jeśli chcecie wysłać komuś załącznik z dużym plikiem, jedyną realną metodą jest poczta elektroniczna — albo raczej była. W dzisiejszych czasach, platformy do przesyłania wiadomości stały się tak szybkie i zaawansowane, że można je łatwo wykorzystać również do przesyłania plik…

Najlepsze apki dla bezpieczeństwa domu na Androida
Najlepsze apki dla bezpieczeństwa domu na Androida

Rozważając system bezpieczeństwa domowego i automatyki domowej, jedną z rzeczy, która powinna być brana pod uwagę, to fakt, czy da się zarządzać systemem ze smartfona. Dlaczego? Zarządzanie zdalne systemem bezpieczeństwa może nie brzmi jak coś ważnego, jednak znacznie ułatwia…

Jak ukryć swoją lokalizację w postach na Instagramie
Jak ukryć swoją lokalizację w postach na Instagramie

Instagram wykorzystuje wiele danych z telefonu, w tym między innymi dane z GPS używane do lokalizacji. Mimo że śledzenie takich danych pomaga znaleźć niezbadane miejsca w pobliżu, których odwiedzeniem często warto się zainteresować, zdarzają się sytuacje, w których nie chcemy…