Najlepsze aplikacje do zarabiania pieniędzy na system Android, które musisz mieć

Możecie zarobić dodatkowe pieniądze bezpośrednio z Waszych smartfonów – bez względu na to, czy potraktujecie to jako pracę na boku, na pół etatu, czy po prostu coś do zrobienia w wolnym czasie. Są dziesiątki aplikacji mobilnych stworzonych w celu uzyskania dodatkowych dochodów.

Większość z tych aplikacji nie zrobi z Was miliarderów – ale nadal pozwoli umieścić trochę gotówki w kieszeni, wykonując całkiem proste zadania. Codziennie używamy naszych telefonów, więc dlaczego nie wykorzystać urządzenia do zarobienia dodatkowych pieniędzy na boku?

Jednak znalezienie odpowiednich aplikacji może być ciężkie – często są to tak zwane scamy, które nie wypłacają zarobionych pieniędzy, albo wymagają bardzo żmudnych zadań za niewielkie opłaty. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was krótką listę sprawdzonych przez nas aplikacji, które oferują całkiem znośne warunki i zarobki. 

Warto tutaj zaznaczyć, że każdy zainteresowany tematem powinien także samemu poszukać jakichś ciekawych apek dla siebie – aby zmaksymalizować potencjalne zyski nie wystarczy tylko jedna aplikacja, tylko zwykle trzeba posłużyć się kilkoma, aby móc zebrać jak najwięcej dziennych zgłoszeń.

Jeśli natomiast interesuje Was praca na pełny etat, warto zainteresować się aplikacjami, które pomogą znaleźć Wam odpowiedni zawód. A skoro już przy pracy i pieniądzach jesteśmy, pożyteczne mogą się okazać także programy do śledzenia wydatków – dzięki którym w prosty sposób można zaplanować swój domowy budżet.

A oto nasza lista bezpiecznych aplikacji do zarabiania na Androidzie: 

 1. Current Cash Rewards: Make Money Music LockScreen

  Current Cash Rewards: Make Money Music LockScreen

  Platforma medialna, która pozwala na realny zarobek poprzez jej użytkowanie. Current Cash Rewards jest bezabonamentowa, błyskawiczna i zapewnia użytkownikom dostęp do wielu nagród. Zbieraj punkty za ankiety, dzielenie się swoimi opiniami, wykonywanie proste zadania – możesz również zdobywać punkty i odtwarzać muzykę bezpośrednio z ekranu blokowania telefonu.

 2. Cash for Apps

  Cash for Apps

  Prosta apka, pozwalająca na zdobywanie punktów za pobieranie i włączanie aplikacji na Androidzie – wystarczy przeglądnąć dzienną listę i wykonać okreslone zadania, a punkty wpadną na konto. Zdobyte w ten sposób punkty można wymieniać na vouchery oraz karty podarunkowe w wielu różnorodnych sklepach.

 3. VkTarget

  VkTarget

  Aplikacja ta pozwala na wykonywanie zadań za opłatą – ponadto, reklamodawcy korzystający z tej aplikacji mogą tworzyć kampanie i przeglądać statystyki dotyczące już utworzonych. Zadania zwykle są proste i płacą niewiele, ale można pokusić się o wykonanie kilku w wolnym czasie, aby nieco podreperować swój budżet. 

 4. MintCoins (Make / Earn Money)

  MintCoins (Make / Earn Money)

  Dzięki aplikacji MintCoins można łatwo zarabić dodatkowe pieniądze – za wypełnianie prostych zadań, takich jak pobranie darmowej aplikacji, obejrzenie reklamy wideo, wypełnienie ankiety, itp. Aplikacja MintCoins – Earn Money zawiera czasem kilka wysoko płatnych ofert, na które warto polować. Zarobione pieniądze można wypłacić na PayPal już od 1 USD. 

Jak wyświetlać stare historie na Instagramie
Jak wyświetlać stare historie na Instagramie

Instagram jest niezastąpioną platformą mediów społecznościowych z prawie 1,2 miliardami użytkowników. Jednak w przeciwieństwie do postów na Instagramie lub filmów, historie na Instagramie mają znacznie krótszą żywotność – znikają automatycznie po 24 godzinach. Na szczęś…