Najlepsze gry na Androida w czerwcu: DOTA Underlords i Word Story – Prison Break

Kto nie lubi od czasu do czasu pograć na swoim Androidzie? Zwłaszcza jeśli mamy tak dużo ciekawych tytułów do wyboru. Sklep Play zarzucany jest nowościami z kategorii gier i czasem trudno jest się w tym połapać. Na szczęście dla Ciebie stworzyliśmy całkiem nową listę najlepszych tytułów na czerwiec 2019! 

W naszej liście znajdziesz zarówno gry logiczne, takie jak Word Story – Prison Break, jak i strategiczne DOTA Underlords. Znajdzie się także coś dla miłośników gier zręcznościowych! Zapraszamy do zapoznania się z naszą listą.

Zagraj w najlepsze gry czerwca 2019 na urządzenia z systemem Android.

 1. aquapark.io

  aquapark.io

  Prosta gra zręcznościowa, która daje nam za cel być pierwszym na linii mety. Dzięki możliwości grania przeciwko żywym graczom jest ona dynamiczna i ciekawa, nawet po wielu wygranych lub przegranych wyścigach. Prosta do nauki, trudna do opanowania w stopniu mistrzowskim, dobra na krótsze posiedzenia.

 2. Jetpack Jump

  Jetpack Jump

  Typowy przedstawiciel gatunku doleć jak najdalej. Przyjemna i radosna grafika używająca voxeli, szybka rozgrywka i krótki czas jednego lotu mogą dać naprawdę wiele frajdy. Oczywiście, jak w każdej grze tego typu możemy dokupować ulepszenia, które pozwolą nam na dłuższe i wyższe loty.

 3. Dota Underlords

  Dota Underlords

  DOTA Underlords to dobry pomysł na spędzenie wieczora albo dwóch. Obmyśl strategię, wybierz bohaterów i rzuć ich do walki, aby zmiażdżyć swoich wrogów. Dzięki innowacyjnemu systemowi połączenia z serwerami możliwe jest rozpoczęcie rozgrywki na PC, a następnie dokończenie jej na telefonie!

 4. Talking Tom Hero Dash

  Talking Tom Hero Dash

  Standardowy dasher, w którym nasza postać biegnie w jednym kierunku coraz szybciej, a na jej drodze pojawiają się coraz to nowsze i częstsze przeszkody, które musimy zręcznie omijać. Nie brakuje tu oczywiście odpowiednich bonusów i znajdziek, które poprawią nasz bieg lub dodadzą punktów.

 5. Siatkówka

  Siatkówka

  Dynamiczna i kolorowa gra sportowa, w której zgodnie z nazwą, gramy w siatkówkę. Oczywiście jest to uproszczony wariant prawdziwej gry, ale pozwala na zabawę dwóch graczy na jednym telefonie lub przez sieć, co dodaje temu tytułowi znacznej żywotności. Jeśli lubisz gry rywalizacyjne, ten tytuł na pewno Ci się spodoba.

 6. Auto Chess

  Auto Chess

  Jeśli lubicie klasyczne szachy, to albo pokochacie tę grę, albo ją znienawidzicie. Jest to typowa wariacja na temat tej starożytnej gry królów, gdzie możemy kolekcjonować nowe pionki do naszej kolekcji, które mają dodatkowe zdolności lub specjalne ataki, niedostępne w standardowej grze w szachy.

 7. Word Story - Prison Break

  Word Story – Prison Break

  Ciekawa gra logiczna z elementami tekstowej przygodówki. Naszym głównym celem jest wydostać się z więzienia, w którym wylądowaliśmy oczywiście niewinnie. Rozgrywka zawiera wiele łamigłówek, które należy wykonać, aby posunąć się naprzód i rozwinąć postać lub historię.

Najlepsze gry Mahjong na Androida, w które trzeba zagrać
Najlepsze gry Mahjong na Androida, w które trzeba zagrać

W grze Mahjong (zwanej również Mah-jongg) nie chodzi tylko o to, by zdobyć zwycięski układ. Chodzi o doświadczanie dziedzictwa kulturowego i docenianie tradycji, jednocześnie ciesząc się rywalizacją z rodziną i przyjaciółmi. Można grać w chińskiego mahjonga, koreańskiego mahj…

Najlepsze gry Marvel na Androida, w które trzeba zagrać
Najlepsze gry Marvel na Androida, w które trzeba zagrać

Co przychodzi Wam do głowy, gdy myślicie o Marvelu? Komiksy, bohaterowie, a może złoczyńcy? Stan Lee? A może filmy lub gry wideo? Rzeczywiście, oprócz wielkiego sukcesu filmowego i komiksowego, Marvel trafił do gier, w tym także do gier możliwych do odpalenia na smartfonie cz…