Najlepsze gry grudnia 2018 na Androida: Brawl Stars, Flip Skater

Image 1 Najlepsze gry grudnia 2018 na Androida: Brawl Stars, Flip Skater

Przed nami ostatnie zestawienie najlepszych gier miesiąca w 2018 roku. Jakie gry spodobały Wam się w grudniu najbardziej? Dowiedz się, przeglądając poniższą listę. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie, jeśli jesteś wielbicielem skateboardingu, jazdy samochodem, piłki nożnej, Looney Tunes czy gier studia Supercell.

Zagraj w najlepsze gry grudnia 2018 na smartfony i tablety z Androidem.

 1. Drive and Park

  Drive and Park

  Wciągający symulator na Androida, w którym Twoim zadaniem jest prowadzenie samochodów i bezpieczne parkowanie. Aby nie było nudno, za parkowanie samochodów otrzymujesz wynagrodzenie. Czy uda Ci się zebrać w garażu najlepsze samochody z całego świata?

 2. Brawl Stars

  Brawl Stars

  Razem z grupą bohaterów wybranych przez innych graczy, postaraj się dotrzeć do wroga i zniszczyć go, samemu unikając otrzymania większych obrażeń. Każda postać ma specjalne zdolności, które można wykorzystać w starciach trzech na trzech z innymi graczami online.

 3. Looney Tunes World of Mayhem

  Looney Tunes World of Mayhem

  Długooczekiwana gra z najbardziej kultowymi postaciami ze Zwariowanych Melodii, w której celem jest pokonanie drużyny przeciwnika za pomocą kowadeł, dynamitu czy wszelkich innych obiektów, które Twoi bohaterowie akurat mają pod ręką. Możesz też kolekcjonować wirtualne tazosy.

 4. Flip Skater

  Flip Skater

  Zostań najsłynniejszym skaterem, jeżdżąc po świecie – od plaży w Miami po jezioro Bajkał – i wykonując niesamowite akrobacje na swojej deskorolce na rozmaitych torach. Możesz odblokować kilku skaterów o różnych statystykach – czy zdołasz je wykorzystać?

 5. Perfect Eleven

  Perfect Eleven

  Zostań legendą międzynarodowej sceny piłki nożnej, zarządzając własną drużyną piłkarską i rywalizując z graczami z całego świata. Jeśli potrzebujesz pieniędzy na zakup nowych, utalentowanych sportowców i rozwój drużyny, postaw własny stadion.

Najlepsze gry Marvel na Androida, w które trzeba zagrać
Najlepsze gry Marvel na Androida, w które trzeba zagrać

Co przychodzi Wam do głowy, gdy myślicie o Marvelu? Komiksy, bohaterowie, a może złoczyńcy? Stan Lee? A może filmy lub gry wideo? Rzeczywiście, oprócz wielkiego sukcesu filmowego i komiksowego, Marvel trafił do gier, w tym także do gier możliwych do odpalenia na smartfonie cz…

Najlepsze gry bilardowe na Androida dla fanów bilardu
Najlepsze gry bilardowe na Androida dla fanów bilardu

Bilard nie jest nowoczesną grą, jednak ludzie grają w niego od dziesięcioleci i jest to popularna aktywność w barach i pubach. Jednak cyfrowy bilard istnieje dopiero od kilku dekad. Gatunek ten ewoluował dość mocno od czasów, gdy był głównie znany z gry Flash na Candystand. O…