Jak przywrócić usuniętą historię połączeń WhatsApp

Odzyskiwanie historii połączeń WhatsApp może wydawać się przytłaczające, zwłaszcza jeśli nie znacie dostępnych opcji. Dlatego właśnie dzisiaj przeprowadzimy Was przez każdy krok odzyskiwania bezcennej historii połączeń WhatsApp.

Dowiedz się, jak przywrócić usuniętą historię połączeń WhatsApp:

Jak przywrócić usuniętą historię połączeń WhatsApp

WhatsApp sam w sobie oferuje funkcję tworzenia kopii zapasowych, umożliwiając przywrócenie historii czatów, w tym dzienników połączeń. Niezależnie od tego, czy przypadkowo usunęliście swoje dzienniki połączeń, czy też doświadczyliście awarii urządzenia, być może uda się odzyskać utracone dane.

WhatsApp automatycznie przechowuje dzienniki połączeń lokalnie na urządzeniu, dzięki czemu są one dostępne za pośrednictwem interfejsu aplikacji. Jednak usunięcie wpisu połączenia usuwa go z aplikacji i uniemożliwia znalezienie go w standardowym rejestrze połączeń.

Jeśli macie istniejącą kopię zapasową danych WhatsApp, przywrócenie historii połączeń jest stosunkowo proste. Wykonajcie następujące kroki:

 • Odinstaluj WhatsApp ze swojego urządzenia.
 • Ponownie zainstaluj WhatsApp z Google Play Store.
 • Podczas procesu konfiguracji wprowadź swój numer telefonu i zweryfikuj go.
 • WhatsApp automatycznie wykryje kopię zapasową i poprosi o jej przywrócenie.
 • Aby zakończyć procedurę przywracania, postępuj zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.
 • Po zakończeniu przywracania historia połączeń powinna być dostępna w WhatsApp.

Ważne jest, aby pamiętać, że ta metoda przywróci wszystkie dane WhatsApp, w tym wiadomości i pliki multimedialne, do stanu, w jakim znajdowały się w momencie tworzenia kopii zapasowej.

W niektórych przypadkach historia połączeń WhatsApp może być przechowywana w zwykłym rejestrze połączeń urządzenia. Może to być szczególnie przydatne, jeśli przypadkowo usuniecie wpis połączenia z WhatsApp. Wykonajcie poniższe kroki, aby odzyskać historię połączeń WhatsApp z rejestru połączeń telefonu:

 • Otwórz aplikację Telefon na swoim urządzeniu.
 • Przejdź do sekcji rejestru połączeń, zwykle znajdującej się w dolnej części ekranu.
 • Poszukaj żądanego wpisu połączenia WhatsApp wśród ostatnich lub wszystkich połączeń.
 • Stuknij wpis połączenia, aby wyświetlić jego szczegóły.

Chociaż ta metoda może pomóc w uzyskaniu podstawowych informacji o połączeniu WhatsApp, nie zapewni dostępu do rzeczywistej treści połączenia ani żadnych dodatkowych szczegółów specyficznych dla WhatsApp.

Jeśli powyższe metody nie przyniosą zadowalających rezultatów, realną opcją może być skontaktowanie się z pomocą techniczną WhatsApp. W niektórych przypadkach mogą być w stanie pomóc w odzyskaniu historii połączeń WhatsApp.

Aby skontaktować się z pomocą techniczną WhatsApp, wykonajcie następujące kroki:

 • Otwórz WhatsApp na swoim urządzeniu.
 • Przejdź do menu „Ustawienia” lub „Opcje”.
 • Z dostępnych opcji wybierz „Pomoc” lub „Wsparcie”.
 • Wybierz „Skontaktuj się z nami” lub podobną opcję, aby rozpocząć rozmowę z pomocą techniczną WhatsApp.
 • Wyjaśnij swoją sytuację i podaj jak najwięcej szczegółów.
 • Postępuj zgodnie z instrukcjami lub sugestiami dostarczonymi przez pomoc techniczną WhatsApp.

Należy pamiętać, że pomoc techniczna WhatsApp może nie być w stanie zagwarantować odzyskania historii połączeń, ale może zaoferować dalsze wskazówki.

 1. WhatsApp Messenger

  WhatsApp Messenger

  WhatsApp Messenger to bijąca rekordy popularności apka do komunikacji z rodziną, znajomymi i partnerami biznesowymi przy pomocy internetu. Prosty interfejs, ciągły rozwój i udoskonalanie programu jest tym, co zagwarantowało WhatsAppowi sukces.

Jak uzyskać weryfikację na TikTok krok po kroku
Jak uzyskać weryfikację na TikTok krok po kroku

Jeśli zastanawialiście się, jak uzyskać niebieski znacznik zatwierdzenia na TikTok, czytaj dalej. Oto, czym jest weryfikacja TikTok, dlaczego ma znaczenie i jak upewnić się, że wniosek o weryfikację został zatwierdzony. W końcu ta sieć mediów społecznościowych ma około 1 mili…

Jak zablokować i ukryć poszczególne czaty WhatsApp
Jak zablokować i ukryć poszczególne czaty WhatsApp

Aby uniemożliwić wścibskim osobom podglądanie osobistych wiadomości, WhatsApp pozwala blokować aplikację za pomocą kodu dostępu. Wprowadzono także nową funkcję, umożliwiającą użytkownikom blokowanie poszczególnych czatów i ukrywanie ich. Oznacza to, że nawet jeśli komuś uda s…

Jak przywrócić usuniętą historię połączeń WhatsApp
Jak przywrócić usuniętą historię połączeń WhatsApp

Odzyskiwanie historii połączeń WhatsApp może wydawać się przytłaczające, zwłaszcza jeśli nie znacie dostępnych opcji. Dlatego właśnie dzisiaj przeprowadzimy Was przez każdy krok odzyskiwania bezcennej historii połączeń WhatsApp. Dowiedz się, jak przywrócić usuniętą historię p…

Jak wyświetlać stare historie na Instagramie
Jak wyświetlać stare historie na Instagramie

Instagram jest niezastąpioną platformą mediów społecznościowych z prawie 1,2 miliardami użytkowników. Jednak w przeciwieństwie do postów na Instagramie lub filmów, historie na Instagramie mają znacznie krótszą żywotność – znikają automatycznie po 24 godzinach. Na szczęś…