Jak pobrać wiadomości głosowe z Telegrama

Możecie pobrać wiadomości głosowe wysłane lub odebrane w Telegramie i zapisać je w innym miejscu, aby móc się do nich odwołać w przyszłości – w razie potrzeby. W Telegramie nie ma zewnętrznej opcji pobierania wiadomości głosowych na telefon, ale funkcja ta jest dostępna na Telegram Desktop. Co jeśli jednak chcecie pobrać wiadomość na swój telefon? Istnieje na to sposób i dzisiaj Wam go pokażemy!

Dowiedz się, jak pobrać wiadomości głosowe z Telegrama:

Jak pobrać wiadomości głosowe z Telegrama

Gdy ktoś wyśle Wam wiadomość głosową Telegram, może ona zostać pobrana automatycznie lub poczekać, aż ją pobierzecie, w zależności od ustawień danych Telegram.

Jeśli nie ograniczyliście pobierania plików multimedialnych, każda otrzymana wiadomość głosowa zostanie automatycznie pobrana i zapisana w telefonie.

Jeśli jednak ograniczyliście automatyczne pobieranie plików multimedialnych, możecie zapisać wiadomość głosową Telegram, wykonując poniższe czynności.

 • Otwórz aplikację Telegram na swoim telefonie.
 • Otwórz czat zawierający wiadomość głosową.
 • Jeśli wiadomość głosowa nie została pobrana, kliknij ikonę pobierania, aby rozpocząć pobieranie.

Pobranie to nie wszystko. Musicie także wiedzieć, jak dostać się do pobranych plików, aby móc je odtwarzać:

 • Aby uzyskać dostęp do zapisanego pliku, zamknij aplikację Telegram i otwórz Menedżera plików w telefonie.
 • Znajdź folder „Telegram” i otwórz go.
 • Przejdź do podkatalogu „Telegram audio”.
 • Każda zapisana wiadomość głosowa będzie tutaj wymieniona i będzie miała rozszerzenie .ogg.

Pamiętajcie, że Wasz telefon może nie rozpoznać tego rozszerzenia i możliwe, że trzeba będzie je przekonwertować na bardziej popularne MP3. Do tego można użyć wielu dostępnych darmowo konwerterów online, jak na przykład tego: Konwersja OGG do MP3 (Online i za darmo) — Convertio

 1. Telegram

  Telegram

  Telegram to prosty w użyciu i wygodny komunikator – który pozwala na tworzenie niestandardowo dużych grup czatowych i wideokonferencji, a także udostępnianie wideo do 1 GB. W swoim działaniu jest podobny do WhatsAppa, wymagając do rejestracji numeru telefonu, po którym następnie można synchronizować kontakty.

Jak wyświetlać stare historie na Instagramie
Jak wyświetlać stare historie na Instagramie

Instagram jest niezastąpioną platformą mediów społecznościowych z prawie 1,2 miliardami użytkowników. Jednak w przeciwieństwie do postów na Instagramie lub filmów, historie na Instagramie mają znacznie krótszą żywotność – znikają automatycznie po 24 godzinach. Na szczęś…

Jak wyczyścić sugestie wyszukiwania na Instagramie
Jak wyczyścić sugestie wyszukiwania na Instagramie

Instagram to popularna platforma do udostępniania zdjęć, filmów i nawiązywania kontaktów ze znajomymi. Podczas korzystania z Instagrama aplikacja gromadzi dane o preferencjach użytkownika i tworzy sugestie wyszukiwania na podstawie poprzednich wyszukiwań i interakcji. Chociaż…