Najlepsze darmowe aplikacje IPTV do oglądania telewizji na żywo na Androidzie

Oglądanie programów telewizyjnych i filmów na żądanie na urządzeniu z Androidem jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Ale co z telewizją na żywo? Możecie korzystać z bezpłatnej telewizji IPTV. Potrzebujecie tylko aplikacji IPTV i źródła IPTV.

IPTV są to odtwarzacze multimedialne, które nie mogą przesyłać strumieniowo żadnych treści bez wkładu użytkownika. Użytkownik jest odpowiedzialny za dodawanie kanałów, list odtwarzania i innych źródeł. Jako takie, aplikacje IPTV są całkowicie legalne.

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was zestawienie 5 najlepszych aplikacji IPTV do oglądania telewizji na żywo na Androidzie. Zapraszamy!

 1. Kodi™

  Kodi™

  Kodi to wieloplatformowa aplikacja, która pozwala zarządzać plikami multimedialnymi HTPC (Home Theater PC). Obejmuje treści multimedialne, umożliwiając zarządzanie i dostosowywanie filmów i innych formatów wideo, takich jak DVD, Blu-Ray i wideo online.

 2. LAZY IPTV

  LAZY IPTV

  Ta aplikacja umożliwia oglądanie telewizji opartej na technologii IPTV. LAZY IPTV nie zawiera wbudowanych list odtwarzania i jest tylko klientem, umożliwiając proste i wygodne oglądanie telewizji online. Własne listy odtwarzania można tworzyć w eksportowalnych formatach m3u lub xspf, lub importować z innych programów, które także obsługują te formaty.

 3. Televizo - IPTV player

  Televizo – IPTV player

  Televizo – IPTV Player to więcej niż zwykły odtwarzacz. Oglądaj telewizję na żywo, VOD i nagrywaj programy – wszystko w jednym miejscu. Dodaj listy IPTV lub zasubskrybuj usługę i ciesz się ulubionymi programami, filmami i serialami w dowolnym miejscu i czasie.

 4. StarTimes

  StarTimes

  StarTimes ON to pochodząca z Afryki aplikacja do przesyłania strumieniowego, która zapewnia dostęp do różnych międzynarodowych kanałów telewizyjnych. Oprócz filmów, seriali telewizyjnych i anime, użytkownik może również oglądać mecze piłkarskie na żywo transmitowane przez główne kanały sportowe.

 5. IPTV Extreme

  IPTV Extreme

  Dzięki IPTV Extreme możesz oglądać najlepsze filmy, seriale telewizyjne, programy sportowe i kreskówki w zaciszu swojego domu przy użyciu telefonu lub na dowolnym urządzeniu z obsługą IPTV. Zawiera funkcje, które ułatwiają odtwarzanie programów i kanałów, takich jak wbudowany odtwarzacz, obsługa Chromecasta, kontrola rodzicielska, obsługa zdalnego sterowania, ustawienia kopii zapasowej i przywracania.

Jak wyświetlać stare historie na Instagramie
Jak wyświetlać stare historie na Instagramie

Instagram jest niezastąpioną platformą mediów społecznościowych z prawie 1,2 miliardami użytkowników. Jednak w przeciwieństwie do postów na Instagramie lub filmów, historie na Instagramie mają znacznie krótszą żywotność – znikają automatycznie po 24 godzinach. Na szczęś…

Jak wyczyścić sugestie wyszukiwania na Instagramie
Jak wyczyścić sugestie wyszukiwania na Instagramie

Instagram to popularna platforma do udostępniania zdjęć, filmów i nawiązywania kontaktów ze znajomymi. Podczas korzystania z Instagrama aplikacja gromadzi dane o preferencjach użytkownika i tworzy sugestie wyszukiwania na podstawie poprzednich wyszukiwań i interakcji. Chociaż…