Najlepsze aplikacje do generowania ikon na Androida, które warto znać

Jeśli szukacie jak edytować ikony dostępne na swoim smartfonie, to istnieją aplikacje edycji ikon na Androida. Jest to dokonały sposób na odrobinę personalizacji lub urozmaicenie swojego ekranu głównego.

Zmiana ikon na Androidzie jest łatwa. Musicie zainstalować dowolną aplikację typu launcher, która obsługuje niestandardowe ikony. W Google Play Store dostępne są liczne paczki ikon, które mogą nadać twojemu smartfonowi unikalny wygląd. Istnieją także apki, które pomogą Wam stworzyć własne ikony od podstawy. Dzisiaj przedstawiamy Wam 5 najlepszych aplikacji, które właśnie pomogą Wam w tego typu personalizacji, tworząc dla Was unikatowe ikony. Zapraszamy!

 1. Icon Pack Studio

  Icon Pack Studio

  Icon Pack Studio to potężne narzędzie do personalizacji ikon na Twoim urządzeniu. Dzięki szerokiemu zakresowi funkcji możesz tworzyć unikalne zestawy ikon, dostosowane do Twojego stylu i preferencji.

 2. X Icon Changer - Customize App Icon & Shortcut

  X Icon Changer – Customize App Icon & Shortcut

  Znudził Ci się domyślny styl ikon aplikacji, których używasz na co dzień? Pobierz to przydatne narzędzie, aby móc ustawić dowolne zdjęcia i obrazy z galerii smartfona jako ikony aplikacji na urządzeniu mobilnym! Spersonalizuj swojego smartfona, mając do dyspozycji pakiety gotowych ikon lub wykorzystaj zdjęcia i obrazki z galerii swojego smartfona do tworzenia własnych unikalnych ikon. Ponadto możesz edytować obrazy, aby idealnie pasowały na ikony oraz zmienić nazwy aplikacji.

 3. Icon Changer (free & no ad)

  Icon Changer (free & no ad)

  Icon Changer to łatwy w użyciu zmieniacz ikon, który pozwala spersonalizować wygląd aplikacji na twoim urządzeniu. Bezpłatny i bez reklam, zapewnia prostotę obsługi dla każdego użytkownika.

 4. Iconic: Icon Maker,Logo Design

  Iconic: Icon Maker,Logo Design

  Iconic to wszechstronny kreator ikon, doskonały do projektowania logo. Z łatwością twórz unikalne ikony i logo, przewyższając funkcjonalność innych podobnych aplikacji.

 5. Simple Text-Text Icon Creator

  Simple Text-Text Icon Creator

  Simple Text to intuicyjny kreator ikon tekstowych, który umożliwia szybkie i łatwe tworzenie minimalistycznych ikon. Doskonały dla tych, którzy cenią prostotę i elegancję w personalizacji swojego ekranu.

Jak przywrócić usuniętą historię połączeń WhatsApp
Jak przywrócić usuniętą historię połączeń WhatsApp

Odzyskiwanie historii połączeń WhatsApp może wydawać się przytłaczające, zwłaszcza jeśli nie znacie dostępnych opcji. Dlatego właśnie dzisiaj przeprowadzimy Was przez każdy krok odzyskiwania bezcennej historii połączeń WhatsApp. Dowiedz się, jak przywrócić usuniętą historię p…