Najlepsze aplikacje AI Fitness na Androida, które zrewolucjonizują trening

Na rynku dostępnych jest wiele aplikacji fitness i treningowych, co sprawia, że trudno jest wybrać tę, która będzie dla Was najlepsza. Nowa fala aplikacji fitness, wykorzystujących sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, poszerza dostępne opcje.

Te aplikacje mogą dostarczyć Wam spersonalizowane plany treningowe i programy dostosowane do Waszych potrzeb. W zasadzie jest to jak posiadanie osobistego trenera w kieszeni, ale znacznie mniej kosztowne. Jeśli więc chcecie podnieść poziom swoich treningów, wypróbujcie te aplikacje z wykorzystaniem sztucznej inteligencji!

 1. Evolve AI: Workout Coach

  Evolve AI: Workout Coach

  Evolve AI to osobisty trener fitness w Twojej kieszeni. Dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji oferuje spersonalizowane plany treningowe i dietę. Śledzi postępy i dostosowuje się do Twoich celów, zapewniając skuteczną ścieżkę ku zdrowiu.

 2. Zing AI: Home & Gym Workouts

  Zing AI: Home & Gym Workouts

  Zing AI to prosta i intuicyjna aplikacja treningowa, zarówno dla ćwiczeń w domu, jak i na siłowni. Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi znajdziesz setki ćwiczeń i gotowych planów treningowych, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele fitness.

 3. AI Trainer - Daily Home Workout

  AI Trainer – Daily Home Workout

  AI Trainer to codzienny towarzysz treningów w domu. Porównując się do innych aplikacji, oferuje różnorodne ćwiczenia, dostosowane do Twoich potrzeb. Z inteligentnym przewodnikiem i planami treningowymi, jest doskonałą opcją dla tych, którzy chcą ćwiczyć regularnie.

 4. Insane Fit: Home Workouts

  Insane Fit: Home Workouts

  Insane Fit to aplikacja zaprojektowana z myślą o efektywnym treningu w domu. Wyróżnia się doskonałymi treningami i poradami od ekspertów fitness. Jeśli szukasz inspiracji i planów treningowych, Insane Fit dostarcza je w spersonalizowany sposób.

 5. Freeletics

  Freeletics

  Idealna aplikacja dla osób, które chcą ćwiczyć, ale nie mają czasu chodzić na siłownię. Można dobrać trening do swoich potrzeb, wybierając spośród ponad 700 różnych treningów i ćwiczeń nagranych na wideo. Aplikacja śledzi postępy użytkownika i umożliwia dzielenie się statystykami ze znajomymi.

Jak skonfigurować klucze dostępu w WhatsApp
Jak skonfigurować klucze dostępu w WhatsApp

WhatsApp wprowadził nową funkcję zabezpieczającą, która gwarantuje, że nikt oprócz użytkownika nie będzie mógł uzyskać dostępu do aplikacji. Platforma ta oferuje obsługę kluczy dostępu, pozwalających na logowanie za pomocą odcisku palca, rozpoznawania twarzy lub PIN-u blokady…