Jak sprawdzić datę utworzenia konta Telegram na Androidzie?

Jeśli korzystacie z Telegrama, to możecie chcieć poznać dokładną datę utworzenia swojego konta. Informacje te mogą być potrzebne z różnych powodów, w tym do rozwiązywania problemów z kontem lub ze względów bezpieczeństwa.

W tym wpisie na blogu omówimy dwie najpowszechniejsze metody określania daty utworzenia konta Telegram.

Dowiedz się, jak sprawdzić datę utworzenia konta Telegram na Androidzie:

Jak sprawdzić datę utworzenia konta Telegram na Androidzie

Niezależnie od tego, czy jesteście doświadczonymi użytkownikami Telegrama, czy dopiero uczycie się tej platformy, ten krótki przewodnik dostarczy Wam wiedzy potrzebnej do określenia daty utworzenia konta Telegram.

Korzystając z samej aplikacji Telegram, możecie poznać datę utworzenia konta w Ustawieniach. Aby się tego dowiedzieć, wykonajcie poniższe kroki:

  • Otwórz aplikację Telegram na swoim urządzeniu.
  • Przejdź do sekcji Ustawienia, dotykając ikony trzech linii w lewym górnym rogu ekranu.
  • Wybierz Dane i pamięć.
  • Wybierz Użycie danych.
  • Tutaj możesz zobaczyć wszystkie dane sieciowe używane w aplikacji od momentu dołączenia do Telegrama do dnia dzisiejszego.

W górnej części strony zobaczycie datę utworzenia konta Telegram, kiedy po raz pierwszy dołączyliście do aplikacji.

Istnieje również inna opcja, jeśli chcecie przetestować coś „bardziej wyszukanego”. Aby poznać datę utworzenia konta, możecie zapytać o nią jednego z botów Telegrama! Istnieje bot Telegrama o nazwie „Creation Date Bot”.

Bot ten pozwala użytkownikom poznać datę utworzenia dowolnego konta Telegram, w tym własnego konta lub konta innych użytkowników. Aby użyć bota, otwórzcie czat z @creationdatebot i kliknijcie przycisk Start, aby rozpocząć rozmowę z botem.

Domyślnie bot automatycznie wyświetli datę utworzenia konta zalogowanego konta Telegram w formacie dnia, miesiąca i roku. Jeśli chcecie dowiedzieć się o dacie utworzenia innego konta, postępujcie zgodnie z instrukcjami, które poda Wam bot.

Obie metody są tak samo skuteczne i powinny pokazać Wam, kiedy dokładnie utworzyliście swoje konto na Telegramie. 

  1. Telegram

    Telegram

    Telegram to prosty w użyciu i wygodny komunikator — który pozwala na tworzenie niestandardowo dużych grup czatowych i wideokonferencji, a także udostępnianie wideo do 2 GB. W swoim działaniu jest podobny do WhatsAppa, wymagając do rejestracji numeru telefonu, po którym następnie można synchronizować kontakty.

Jak wylogować się z WhatsApp na Androidzie
Jak wylogować się z WhatsApp na Androidzie

WhatsApp ułatwia pozostawanie w kontakcie z przyjaciółmi, rodziną, współpracownikami i innymi setkami milionów osób korzystających z aplikacji. Jednak ta ciągła komunikacja może czasami sprawiać wrażenie, że aplikacja nigdy nie przestaje wysyłać powiadomień. Z tego też powodu…

Jak zobaczyć, kto udostępnił twój post na Instagramie
Jak zobaczyć, kto udostępnił twój post na Instagramie

Instagram to jedna z najpopularniejszych platform po Facebooku. Cieszy się popularnością praktycznie we wszystkich pokoleniach na świecie. Zdobyła uznanie ze względu na zdolność do nawiązywania kontaktów, publikowania, aktualizacji i udostępniania, zawsze mając na uwadze bezp…

Jak skonfigurować klucze dostępu w WhatsApp
Jak skonfigurować klucze dostępu w WhatsApp

WhatsApp wprowadził nową funkcję zabezpieczającą, która gwarantuje, że nikt oprócz użytkownika nie będzie mógł uzyskać dostępu do aplikacji. Platforma ta oferuje obsługę kluczy dostępu, pozwalających na logowanie za pomocą odcisku palca, rozpoznawania twarzy lub PIN-u blokady…