Jak udostępniać filmy z Instagrama na Facebooku

Czy kiedykolwiek chcieliście udostępnić Instagram Reel swoim znajomym i obserwatorom na Facebooku? Dobre wieści! Możecie to zrobić i jest to stosunkowo proste. Dla tych, którzy chcą zwiększyć ekspozycję lub upewnić się, że członkowie rodziny widzą ich treści, udostępnianie filmów z Instagrama na Facebooku jest fantastyczną opcją.

Przyjrzyjmy się, jak można udostępniać Instagram Reels na Facebooku. W tym celu musicie połączyć swoje konta na Facebooku i Instagramie.

Dowiedz się, jak udostępniać filmy z Instagrama na Facebooku:

Jak udostępniać filmy z Instagrama na Facebooku

Udostępnianie swoich Instagram Reels na Facebooku to doskonały sposób na wykorzystanie odbiorców obu platform, zwłaszcza że funkcja Instagram Reels stała się tak istotna w budowaniu społeczności. Meta wprowadziła również opcję tworzenia Reels na Facebooku. 

Zanim udostępnicie swoje Reelsy na Fejsie, to musicie upewnić się, że Wasz Facebook jest połączony z Instagramem. Aby połączyć swoje konta, wykonaj następujące kroki:

 • Na Instagramie przejdź do Ustawień i prywatności.
 • Wybierz pierwszą opcję, Centrum kont.
 • Stuknij Profile.
 • Następnie wybierz Dodaj konta.
 • Wybierz konto, dla którego chcesz stuknąć Kontynuuj.
 • Wybierz Tak, zakończ dodawanie.

Oba konta zostaną wyświetlone w sekcji Profile, wskazując, że zostały połączone. Jeśli chcecie następnie udostępnić swoją rolkę po przesłaniu jej na Instagram, macie od teraz taką możliwość. Integracja obu platform zapewnia płynne działanie, ułatwiając maksymalizację zasięgu.

Aby udostępnić film na Facebooku po opublikowaniu go na Instagramie, wykonaj następujące kroki:

 • Otwórz wybraną rolkę.
 • Naciśnij ikonę Udostępnij.
 • Włącz opcję Udostępnij na Facebooku.
 • Stuknij opcję Udostępnij.

Instagram, ze swoją wizualną zawartością, i Facebook, ze swoją ogromną globalną publicznością, mogą razem zwiększyć widoczność Waszych treści. W końcu, jeśli wkładacie czas i wysiłek w tworzenie Reels, pozwala to zmaksymalizować zaangażowanie Waszych odbiorców.

 1. Instagram

  Instagram

  Instagram to jeden z największych serwisów społecznościowych, dedykowany specjalnie pod publikacje i udostępnianie zdjęć za pomocą urządzenia mobilnego. Możliwość zastosowania różnych filtrów, naklejek czy dodania podpisów sprawia, że zdjęcia są jeszcze bardziej unikatowe i spersonalizowane. 

 2. Facebook

  Facebook

  Facebook jest najczęściej wybieranym portalem społecznościowym, spośród innych programów tego typu. Dzięki aplikacji użytkownicy mogą w prosty sposób zarządzać swoim kontem z telefonu, bez konieczności logowania się na komputerze. Wszystkie dostępne opcje są takie same jak podczas użytkowania konta przez PC.

Jak zobaczyć, kto udostępnił twój post na Instagramie
Jak zobaczyć, kto udostępnił twój post na Instagramie

Instagram to jedna z najpopularniejszych platform po Facebooku. Cieszy się popularnością praktycznie we wszystkich pokoleniach na świecie. Zdobyła uznanie ze względu na zdolność do nawiązywania kontaktów, publikowania, aktualizacji i udostępniania, zawsze mając na uwadze bezp…

Jak usunąć stare zdjęcia profilowe na Telegramie
Jak usunąć stare zdjęcia profilowe na Telegramie

Jeśli jesteście aktywni na Telegramie od jakiegoś czasu, to możecie chcieć zmienić swoje zdjęcia profilowe. Jednak stare zdjęcia profilowe nie są automatycznie usuwane przez platformę. Musicie zająć się tym samodzielnie. Na szczęście jest to stosunkowo prosty proces. Dowiedz …