Najlepsze gry Visual Novel na Androida, w które musisz zagrać

Czy kiedykolwiek czuliście się wyczerpani długim graniem w gry fabularne? Zróbcie sobie przerwę, zanurzając się w powieści wizualnej. Gry RPG mogą pochłonąć setki godzin. Tymczasem visual novelki są idealne do szybkich sesji, a jednocześnie oferują ogrom historii.

Wciągająca historia z rozgałęziającymi się ścieżkami i wieloma zakończeniami, które często zachęcają do kolejnej rozgrywki – oto co możecie otrzymać, grając w niektóre z naszych polecanych tytułów. Ich względna prostota sprawia, że są idealne do grania podczas dojazdów do pracy, krótkich przerw lub tuż przed snem.

Pod żywą oprawą wizualną, gry te opowiadają różnorodne historie: dramaty sądowe, intrygujące opowieści o morderstwach i mrożące krew w żyłach horrory. Powieści wizualne doskonale nadają się do grania na współczesnym tablecie z Androidem, ponieważ nie wymagają potężnego sprzętu. W tym zestawieniu przedstawiamy najlepsze visual novele, jakie Android ma do zaoferowania.

 1. Underworld Office!

  Underworld Office!

  Underworld Office! to mroczna przygodówka, w której wcielasz się w agenta pracy pośmiertnej. Odkrywaj mroczne tajemnice, rozwiązuj zagadki i podejmuj trudne wybory, eksplorując świat zaświatów i kierując przeznaczeniem dusz.

 2. Mystic Messenger

  Mystic Messenger

  Mystic Messenger to interaktywna gra z wątkiem romantycznym, która odbywa się głównie w czasie rzeczywistym. Gracz dołącza do tajemniczego klubu i rozmawia z różnymi postaciami poprzez wiadomości tekstowe. Wybory wpływają na fabułę i relacje, tworząc unikalne historie miłosne i zagadki do rozwiązania.

 3. Florence

  Florence

  Florence to piękna gra opowiadająca historię miłości i wzlotów oraz upadków w życiu młodej kobiety imieniem Florence. Gracz doświadcza jej codziennych momentów, interakcji i emocji za pomocą intuicyjnych gestów. Gra porusza głębokie tematy i ukazuje ewolucję relacji, tworząc niezwykłe połączenie emocji i rozgrywki.

 4. OPUS: Rocket of Whispers

  OPUS: Rocket of Whispers

  OPUS: Rocket of Whispers to wzruszająca gra przygodowa osadzona w postapokaliptycznym świecie. Gracz wciela się w rolę rozbitka, który musi zbierać i przywracać wspomnienia zmarłych do życia, by zbudować rakietę i przekazać im spokój w zaświatach. Gra oferuje unikalną atmosferę, piękne widoki oraz głębokie refleksje na temat życia i śmierci.

 5. STEINS;GATE

  STEINS;GATE

  STEINS;GATE to emocjonująca gra typu visual novel, łącząca naukową fikcję z intrygującą fabułą. Gracz wciela się w rolę naukowca, który odkrywa sposób na podróże w czasie, co prowadzi do skomplikowanych konsekwencji. Gra oferuje misternie skonstruowaną narrację, głębokie postacie i wybory, które wpływają na zakończenie historii.

Najlepsze gry VR na Androida, które przypadną ci do gustu
Najlepsze gry VR na Androida, które przypadną ci do gustu

Gry VR to w miarę nowy rynek, który powoli zapełnia się coraz to lepszymi tytułami. Co przyciąga graczy, to fakt, że można całkowicie zanurzyć się w cyfrowym świecie i przeżywać przygody tak, jakby było się w nich naprawdę. Co roku przybywa nowych tytułów, a fani wirtualnych …