Najlepsze gry ubieranki na Androida, w które trzeba zagrać

Gry ubieranki i modowe to podgatunek gier symulacyjnych. Gracze odblokowują różne stroje w trakcie gry, ubierają postacie i robią im zdjęcia w ich uroczych strojach. Często pojawiają się także inne mechaniki, w tym puzzle czy symulacja. Gry te są również prostsze niż większość innych gatunków gier, zawierają wolniejszy gameplay i mniej „akcji”.

W sklepie Google Play jest mnóstwo gier modowych, a większość z nich ma podobne nazwy. Może to sprawić, że znalezienie tych dobrych będzie trochę trudne. Oto niektóre z najlepszych gier ubieranek na Androida. Zapraszamy do zabawy!

 1. Actress Dress Up - Covet Fashion

  Actress Dress Up – Covet Fashion

  Covet Fashion to jedna z bardziej popularnych gier ubieranek na Androida. Różni się ona nieco od innych, ta pozwala ubrać postać w realne marki, a ilość gadżetów i strojów do odblokowania jest ogromna. Jedyny haczyk, jaki może się pojawić, to ogólny koszt wszystkich dodatków, które mogą wymagać znacznego czasu gry.

 2. Fabulous – New York to LA

  Fabulous – New York to LA

  W Fabulous – New York to LA, Angela projektuje sukienkę na rozdanie nagród, ale odkrywa, że nie ma czasu na robienie rzeczy, które naprawdę kocha. To gra o zarządzaniu czasem i projektowaniu sukienki, gracze z jednej strony zajmują się projektem, ale także starają się, aby Angela prowadziła dobre życie.

 3. Lady Popular: Fashion Arena

  Lady Popular: Fashion Arena

  Lady Popular to jedna z bardziej popularnych gier ubieranek. Zawiera typowe elementy tego gatunku, w tym możliwość odblokowywania ubrań, dostosowywania postaci i robienia wielu drobnych rzeczy, aby odblokować więcej ubrań. Gra oferuje nowe wydarzenia co tydzień, wraz z pewnymi aspektami rywalizacji, aby dać graczom bardziej konkretne cele.

 4. PitzMaker

  PitzMaker

  PitzMaker to inny rodzaj gry ubieranki. Pozwala ona tworzyć postacie do różnych celów – niektóre przykłady obejmują gry planszowe lub webtoony. Koncepcja jest jednak w większości taka sama. Tworzysz postać, projektujesz ją i ubierasz w dostępne ciuchy. Możesz stworzyć dowolną liczbę postaci, a nawet tworzyć małe webtoony z takimi elementami jak dymki.

 5. Shining Nikki

  Shining Nikki

  Shining Nikki to kontynuacja jednej z najpopularniejszych gier ubieranek na urządzenia mobilne, Love Nikki. Ta ukazała się w połowie 2021 roku i jest jedną z najpiękniejszych gier w przebieranki, jaka wyszła do tej pory. Twórcy dodali tysiące tekstur tkanin, wysokiej jakości grafikę i modele składające się z ponad 80 000 wielokątów. Zalecamy posiadanie mocnego telefonu!

Najlepsze gry VR na Androida, które przypadną ci do gustu
Najlepsze gry VR na Androida, które przypadną ci do gustu

Gry VR to w miarę nowy rynek, który powoli zapełnia się coraz to lepszymi tytułami. Co przyciąga graczy, to fakt, że można całkowicie zanurzyć się w cyfrowym świecie i przeżywać przygody tak, jakby było się w nich naprawdę. Co roku przybywa nowych tytułów, a fani wirtualnych …