Najlepsze gry rolnicze na Androida, w które musisz zagrać

Gry rolnicze nie należą do najpopularniejszych gier mobilnych – mimo to istnieje spora i zaciekle lojalna baza fanów tego rodzaju rozgrywki. Symulatory rolnictwa mają kilka unikalnych elementów rozgrywki, jednak główny z nich to: Gracze wydają pieniądze na sadzenie roślin i kupowanie zwierząt a pieniądze te zwracają się wraz z zyskiem.

Większość mobilnych symulatorów rolnictwa jest lżejsza i bardziej swobodna, jednak jest też kilka przyzwoitych. Oto najlepsze gry i symulatory rolnicze na Androida.

 1. Farma zwierząt dla dzieci

  Farma zwierząt dla dzieci

  Farma zwierząt dla dzieci to urocza gra na Androida, która wprowadza najmłodszych do świata rolnictwa. Odpowiedzialni będą za opiekę nad różnorodnymi zwierzątkami, karmienie ich, dbanie o czystość i zbieranie plonów. Bogata grafika, proste sterowanie i wiele poziomów sprawią, że dzieci będą czerpały radość z tej przyjemnej i edukacyjnej przygody.

 2. Farm Dozer: Coin Carnival

  Farm Dozer: Coin Carnival

  Farm Dozer: Coin Carnival przenosi graczy na tajemniczy jarmark pełen emocji i wyzwań. Sterując traktorem do przesuwania żetonów, zadaniem jest zdobyć jak najwięcej monet, unikając przeszkód i pułapek. Ciesz się wspaniałą grafiką i rywalizuj z innymi graczami w tej pełnej akcji grze mobilnej.

 3. FarmVille: Harvest Swap

  FarmVille: Harvest Swap

  Nadszedł czas żniw, a gracz musi połączyć owoce i warzywa na planszy, aby osiągnąć cele produkcyjne! Gracz musi przeciągać owoce i warzywa po planszy, aby utworzyć kombinacje co najmniej 3 takich samych, aby je wyeliminować i zdobyć punkty. Na każdym poziomie cele stają się trudniejsze i wymagają szybszego oraz bardziej złożonego procesu decyzyjnego.

 4. Blocky Farm

  Blocky Farm

  Blocky Farm to przyjemna gra na Androida w stylistyce bloków ala Minecraft. Przenieś się do pikselowego świata rolnictwa, zarządzaj farmą, uprawiaj rośliny i hoduj zwierzęta – wszystko po to, aby odkryć tajemnice otaczające Twoje gospodarstwo i zdobywać coraz to nowsze nagrody!

 5. Nasza Radosna Farma

  Nasza Radosna Farma

  Nasza Radosna Farma to urokliwa gra zaprojektowana specjalnie dla najmłodszych graczy. Wciel się w rolę małego farmera i uczestnicz w przygodach na swojej własnej farmie. Karm zwierzęta, sadź rośliny, zbieraj plony i baw się przyjemnie w tym kolorowym i interaktywnym świecie rolnictwa. Przyjazna grafika i proste sterowanie zapewnią wiele radości, nawet starszym graczom!

Najlepsze gry VR na Androida, które przypadną ci do gustu
Najlepsze gry VR na Androida, które przypadną ci do gustu

Gry VR to w miarę nowy rynek, który powoli zapełnia się coraz to lepszymi tytułami. Co przyciąga graczy, to fakt, że można całkowicie zanurzyć się w cyfrowym świecie i przeżywać przygody tak, jakby było się w nich naprawdę. Co roku przybywa nowych tytułów, a fani wirtualnych …