Najlepsze gry policyjne na Androida, w które trzeba zagrać

Szukacie gier związanych z policją? Twórcy gier na Androida posiadają wiele pomysłów, a wśród nich znajduje się także kolekcja pomysłów na gry z policją w roli głównej. Zwykle są to różnego rodzaju gry samochodowe, jednak czasem da się znaleźć także inne tytuły – jak zarządzanie posterunkiem.

Jeśli interesują Was tego typu gry, to mamy dla Was przygotowany zestaw pięciu najlepszych gier policyjnych na Androida, które musicie wypróbować. Zapraszamy!

 1. Police Sim

  Police Sim

  Police Sim to emocjonująca gra akcji na Androida, w której wcielasz się w rolę funkcjonariusza policji. Wykonujesz różnorodne misje, takie jak pościgi, aresztowania i rozwiązywanie zbrodni. Możesz dołączyć do różnych jednostek i dostosować swój sprzęt oraz umiejętności. Gra oferuje realistyczne środowisko, grafikę 3D i dynamiczną rozgrywkę. Przygotuj się na wyzwania, które pozwolą Ci poczuć dreszczyk emocji i stać się mistrzem w utrzymaniu prawa i porządku.

 2. Prison Empire Tycoon - Idle Game

  Prison Empire Tycoon – Idle Game

  W Prison Empire Tycoon stajesz się właścicielem więzienia. Twoim celem jest zarządzanie więźniami, zapewnienie bezpieczeństwa i zarabianie pieniędzy. Musisz dbać o infrastrukturę, rekrutować personel, kontrolować budżet i zaspokajać potrzeby więźniów. Rozbudowuj swoje więzienie, wprowadzaj nowe udogodnienia i utrzymuj dyscyplinę. Gra oferuje wciągającą rozgrywkę, realistyczne elementy zarządzania i możliwość stworzenia potężnego imperium więziennego na smartfonie.

 3. Smash Cops Heat

  Smash Cops Heat

  Smash Cops Heat to dynamiczna gra na Androida, w której wcielasz się w rolę policyjnego kierowcy. Twoim zadaniem jest ściganie przestępców i eliminowanie ich z ulic miasta. Prowadź pościgi, unikaj przeszkód i używaj różnorodnych narzędzi i technik, aby zatrzymać zbirów. Gra oferuje niesamowitą grafikę, emocjonujące misje i możliwość ulepszania swojego samochodu policyjnego.

 4. Idle Police Tycoon - Cops Game

  Idle Police Tycoon – Cops Game

  Awansuj od małego posterunku do potężnej instytucji, rekrutując policjantów, rozbudowując budynki i kontrolując bezpieczeństwo miasta. Generuj dochody, prowadź śledztwa i staw czoła wyzwaniom przestępczości. Idle Police Tycoon oferuje tryb idle, który pozwala rozwijać imperium nawet wtedy, gdy nie grasz.

 5. Traffic Cop Simulator 3D

  Traffic Cop Simulator 3D

  Traffic Cop Simulator 3D to kolejna gra, w której celem jest patrolowanie ulic miasta i ściganie przestępców jako przedstawiciel drogówki. Zadaniem gracza jest regulowanie ruchu, wykrywanie i karanie piratów drogowych oraz utrzymanie porządku na ulicach. Wykonuj różnorodne misje, kontroluj prędkość, nakładaj mandaty i rozwiązuj konflikty. Gra oferuje realistyczne środowisko, dynamiczny ruch uliczny i szeroki wybór pojazdów policyjnych. 

Najlepsze gry VR na Androida, które przypadną ci do gustu
Najlepsze gry VR na Androida, które przypadną ci do gustu

Gry VR to w miarę nowy rynek, który powoli zapełnia się coraz to lepszymi tytułami. Co przyciąga graczy, to fakt, że można całkowicie zanurzyć się w cyfrowym świecie i przeżywać przygody tak, jakby było się w nich naprawdę. Co roku przybywa nowych tytułów, a fani wirtualnych …