Najlepsze aplikacje do zarządzania hasłami na Androida, które musisz znać

Menadżerzy haseł stają się coraz bardziej popularne. Możliwość trzymania wszystkich haseł w jednym miejscu jest bardzo atrakcyjna i ułatwia obsługę loginów. Można również użyć ich do ustawienia bardziej skomplikowanych i mniej podatnych na ataki haseł, bez potrzeby zapamiętywania dziwnych kombinacji – czy zapisywania ich na kartce! Dzisiaj postanowiliśmy przyjrzeć się aplikacjom, które zapamiętują hasła na Androidzie.

Oto najlepsze aplikacje menadżera haseł na Androida.

 1. Enpass password manager

  Enpass password manager

  Dzięki Enpass wystarczy zapisać jedno hasło, aby uzyskać dostęp do różnych kont e-mail, bankowych lub sieci społecznościowych. Menedżer haseł Enpass ma na celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa podczas zarządzania hasłami, z tą korzyścią, że użytkownik nie musi ich pamiętać i ciągle wpisywać.

 2. 1Password

  1Password

  1Password jest jednym z bardziej konkurencyjnych menedżerów haseł. Ma wiele podstawowych funkcji, w tym zarządzanie hasłami (oczywiście), generowanie haseł, obsługę wielu platform z innymi systemami operacyjnymi i wiele innych.

 3. aWallet Password Manager

  aWallet Password Manager

  aWallet to jedna z tych aplikacji do zarządzania hasłami, które istnieją od bardzo dawna. Przechowuje hasła, informacje bankowe, informacje o karcie kredytowej i dane niestandardowe. Istnieje również wbudowane wyszukiwanie, niestandardowe ikony i funkcja automatycznej blokady. Posiada także wbudowany generator haseł.

 4. bitwarden Password Manager

  bitwarden Password Manager

  Bitwarden to nowsza aplikacja do zarządzania hasłami i jest ona zaskakująco dobra. Aplikacja zawiera szyfrowanie AES-256 bit, mieszanie i PBKDF2-SHA-256 (technologia, która pomaga zapobiegać atakom brute force). Aplikacja jest również całkowicie darmowa, open-source i można na niej hostować własny serwer haseł. Obsługuje nawet interfejs API autouzupełniania Androida.

 5. Dashlane Password Manager

  Dashlane Password Manager

  Dashlane to świetny darmowy menedżer haseł i bezpieczny cyfrowy portfel dla urządzeń z Androidem, komputerów stacjonarnych i innych urządzeń mobilnych. Aplikację poleca David Pogue z New York Times. Przechowuje dane dowodu tożsamości, kart kredytowych i inne dane osobowe, które są automatycznie wprowadzane podczas internetowych zakupów.