Jak zrobić karuzelowe posty na Insta na Androidzie

Posty karuzelowe na Instagramie (te z wieloma obrazami, które można dowolnie przesuwać) mogą być skutecznym sposobem na przekazanie tony wartości, pokazanie wielu produktów lub podzielenie się serią świetnych zdjęć, które naprawdę pomagają połączyć się z publicznością.

Dowiedz się, jak zrobić karuzelowe posty na Insta na Androidzie:

Jak zrobić karuzelowe posty na Insta na Androidzie

Możecie po prostu przesłać wiele obrazów – do 10. Posty karuzelowe są zdecydowanie lepsze dla odbiorców, a także bardziej przyciągają wzrok i budują zaangażowanie. Dzieje się tak głównie dlatego, bo sama czynność przesuwania posta jest atrakcyjniejszą formą obcowania z treścią, niż jej bierne oglądanie.

Posty karuzelowe na Instagramie są super proste do zrobienia. Do ich stworzenia potrzebujecie co prawda zewnętrznego programu – my polecamy Canvę, którą można używać za darmo poprzez przeglądarkę web. Ale oczywiście możecie także użyć wbudowanego edytora postów karuzelowych, co zaraz przedstawimy w prostych krokach.

Jak zrobić post karuzelowy na Instagramie:

 • Kliknij przycisk „+” z paska nawigacyjnego u góry ekranu.
 • Wybierz opcję tworzenia nowego „Postu”.
 • Stuknij w opcję „Wybierz wiele”.
 • Wybierz zdjęcia lub filmy, które chcesz przesłać jako post karuzelowy.
 • Możesz wybrać do 10 zdjęć lub filmów dla swojej karuzeli. Następnie stuknij w opcję „Dalej”.
 • Podobnie jak w przypadku tworzenia postu z jednym zdjęciem, otrzymasz opcję edycji zdjęć i filmów poprzez zastosowanie filtrów.
 • Aby stworzyć spójny wygląd w całym, możesz wybrać zastosowanie tego samego filtra na wszystkich zdjęciach i wideo. Kiedy skończysz, dotknij przycisku „Dalej”.
 • Teraz dodaj szczegóły do swojego postu karuzelowego. Upewnij się, że zawierasz odpowiedni i kuszący podpis, który skłonić do zaangażowania. Możesz nawet dołączyć popularne i istotne hashtagi Instagram, aby poprawić widoczność swojego postu. Jest to również sekcja, w której możesz oznaczyć ludzi, dodać lokalizację lub dodać przypomnienie podobne do zwykłego postu.
 • Kiedy masz już wszystko posortowane, dotknij przycisku „Udostępnij” i to wszystko.
 • Gratulacje! Stworzyłeś i udostępniłeś swój post karuzelowy na Instagramie.

Pamiętajcie, że karuzelowe posty to idealny sposób na budowanie zaangażowanych odbiorców, którzy z zaciekawieniem będą śledzili Waszą aktywność. Powodzenia w zbieraniu followersów!

 1. Instagram

  Instagram

  Instagram to niezwykle popularny serwis społecznościowy, bazujący na edycji i szybkim udostępnianiu zdjęć robionych telefonem — a także krótkich filmików czy tak zwanych „Insta Story”, które pozwalają na przekazanie większej ilości treści.

Jak zrobić karuzelowe posty na Insta na Androidzie
Jak zrobić karuzelowe posty na Insta na Androidzie

Posty karuzelowe na Instagramie (te z wieloma obrazami, które można dowolnie przesuwać) mogą być skutecznym sposobem na przekazanie tony wartości, pokazanie wielu produktów lub podzielenie się serią świetnych zdjęć, które naprawdę pomagają połączyć się z publicznością. Dowied…