Najlepsze gry anime na Androida, w które trzeba zagrać

Jaka jest pierwsza rzecz, która przychodzi Wam do głowy, gdy myślicie o Japonii? Drzewa Sakura? Automaty do sprzedaży? Gorące źródła? Być może anime? W przeciwieństwie do drzew sakura i gorących źródeł nie musicie jechać do Japonii, aby poznać najlepsze gry w stylu anime. Japonia przychodzi do Was za pośrednictwem mocy smartfona z systemem Android.

Anime to coś więcej niż tylko ładna kreskówka; może bawić, na pewno, ale może też zainspirować do stania się lepszą wersją siebie. Ta wszechstronność oznacza, że anime nadaje się dobrze do gier fabularnych dla ludzi w każdym wieku. W końcu, kto nie chciałby wcielić się w swojego ulubionego bohatera? Ichigo z Bleach, Goku z Dragon Ball i Midoriya z My Hero Academia.

W tym zestawieniu zebraliśmy więc najlepsze gry inspirowane popularnymi serialami anime z kraju wschodzącego słońca. Zapraszamy do eksplorcji i zabawy!

 1. Anime Gacha! (Simulator & RPG)

  Anime Gacha! (Simulator & RPG)

  Anime Gacha to typowa gra RPG Gacha, w której celem jest zdobywanie i ulepszanie bohaterów, których następnie można wystawiać do walki. Wszystko to okraszone stylizowaną grafiką anime oraz mechaniką gacha.

 2. SWORD ART ONLINE Memory Defrag

  SWORD ART ONLINE Memory Defrag

  Sword Art Online to bijące rekordy popularności anime, bazujące na mandze o tej samej nazwie. Jest to kolejna część z serii, idealna dla fanów. W grze spotkacie nie tylko starych znajomych, ale także nowe postacie, z którymi przeżyjecie wspólne przygody w świecie Sword Art Online.

 3. FIST OF THE NORTH STAR

  FIST OF THE NORTH STAR

  Przygotuj się, by towarzyszyć Kenshiro w jego podróży przez postapokaliptyczny świat słynnej mangi Hokuto no Ken, gdzie możesz przeżyć całą historię. Będziesz musiał dodawać postacie z historii do swojej drużyny, z którą musisz walczyć na przemian, używając słynnej sztuki walki Hokuto Shinken, aby pokonać swoich wrogów.

 4. Demon Blade - Japanese Action RPG

  Demon Blade – Japanese Action RPG

  Demon Blade to wciągająca gra RPG, w której gracz musi walczyć z różnorodnymi demonami (Yokais) terroryzującymi wioski Japonii w czasach feudalnych. Rozpocznij grę w trybie „kampanii”. Twoim celem jest pokonanie hord demonów oraz doskonalenie swoich umiejętności. Kiedy będziesz gotowy na bardziej intensywne bitwy, rzuć wyzwanie znajomym w trybie online PvP. Musisz mieć szybki refleksskoncentrować się i odblokowywać ulepszenia.

 5. Attack on Titan TACTICS

  Attack on Titan TACTICS

  Attack on Titan TACTICS to strategia, która zapewni kupę rozrywki dla fanów nie tylko tej serii, ale ogólnie gier w stylistyce anime lub manga. Poznaj świat tytanów i broń swoich miast przed ich wygłodniałymi atakami.

Najlepsze gry anime na Androida, w które trzeba zagrać
Najlepsze gry anime na Androida, w które trzeba zagrać

Jaka jest pierwsza rzecz, która przychodzi Wam do głowy, gdy myślicie o Japonii? Drzewa Sakura? Automaty do sprzedaży? Gorące źródła? Być może anime? W przeciwieństwie do drzew sakura i gorących źródeł nie musicie jechać do Japonii, aby poznać najlepsze gry w stylu anime. Jap…

Najlepsze gry Lego na Androida, w które musisz zagrać
Najlepsze gry Lego na Androida, w które musisz zagrać

LEGO zawsze budowało dobrą różnorodność gier poprzez różne studia, dzięki czemu gry LEGO często są traktowane jako całkiem osobny gatunek gier. Dlatego dzisiaj mamy zamiar podzielić się z Wami najlepszymi grami tej słynnej firmy poświęconymi klockom, które zostały pokochane p…