Najlepsze gry o wampirach na Androida, w które musisz zagrać

Wampiry od dawna są popularnym tematem, poświęcono im wiele filmów, seriali, opowiadań i gier. Wszystkie te treści zyskują ogromną popularność ze względu na to, że dzięki nim można zanurzyć się w innym fikcyjnym świecie, pełnym niezwykłych i potężnych istot mroku.

Gry są tutaj unikatowym doświadczeniem, ponieważ zwykle pozwalają na pełne zanurzenie użytkownika w ich świecie. Z tego powodu, powstaje coraz więcej gier o tematyce wampirzej nie tylko na komputery stacjonarne, ale także na urządzenia mobilne – takie jak Android. 

Jeśli interesują Was gry o wampirach, to dobrze trafiliście. Dzisiaj przedstawiamy 5 najlepszych wampirzych gier na Androida, które musicie wypróbować!

 1. Man or Vampire

  Man or Vampire

  Man lub Vampire to wciągająca gra RPG, która stawia gracza w samym środku walki pomiędzy ludźmi a wampirami. Celem jest przejęcie kontroli nad regionem, aby przywrócić pokój. Gracz musi zdefiniować różne strategie bitewne dla każdej z map, które eksploruje, a jednocześnie zwiększyć siłę swoich wojowników. Wielkim wyzwaniem jest jednak uciec z lochów, w których znajdują się przerażające stworzenia.

 2. Vampire's Fall: Origins

  Vampire’s Fall: Origins

  Vampire’s Fall to gra, w której musisz walczyć z wrogami praktycznie na każdym kroku. Ta epicka gra zanurzy Cię w kolorowym świecie, a historia sprawi, że z łatwością będziesz chciał rozegrać jeszcze jedną bitwę.

 3. Vampire Survivors

  Vampire Survivors

  Vampire Survivors to typowa gra rouglike, w której wcielisz się w postać potężnego, wampirzego wojownika – stojącego naprzeciw hordom wrogów. Rozwijaj postać, zdobywaj nowe bronie, ataki i zaklęcia, aby przeżyć do jak najdalszej fali – i ostatecznie przegrać, aby móc powtórzyć cykl od nowa. Dobra gra na przeczekanie podróży w autobusie lub pociągu.

 4. Vampire: The Masquerade — Night Road

  Vampire: The Masquerade — Night Road

  W Vampire: The Masquerade – Night Road będziesz musiał przechytrzyć wszystkich oponentów, aby przetrwać rozgrywkę – ta gra to połączenie znanego settingu The Masquarade z grą tekstową. Użyj swojej wyobraźni i rzuć wyzwanie przeciwnikom. Ukrywaj się, uciekaj, rób uniki i uderzaj w przeciwników – wymyśl swoją strategię na zwycięstwo.

 5. Heroes of the Dark

  Heroes of the Dark

  Heroes of the Dark to gra w przetrwanie wśród wilkołaków i wampirów. Będziesz odkrywać nowe lądy i rozwiązywać tajemnice, toczyć bitwy z potworami czy układać się z jedną z dostępnych frakcji, aby rozwijać oferowane przez nie umiejętności. Czy zostaniesz prawdziwym postrachem nocy?

Najlepsze gry anime na Androida, w które trzeba zagrać
Najlepsze gry anime na Androida, w które trzeba zagrać

Jaka jest pierwsza rzecz, która przychodzi Wam do głowy, gdy myślicie o Japonii? Drzewa Sakura? Automaty do sprzedaży? Gorące źródła? Być może anime? W przeciwieństwie do drzew sakura i gorących źródeł nie musicie jechać do Japonii, aby poznać najlepsze gry w stylu anime. Jap…

Najlepsze gry Lego na Androida, w które musisz zagrać
Najlepsze gry Lego na Androida, w które musisz zagrać

LEGO zawsze budowało dobrą różnorodność gier poprzez różne studia, dzięki czemu gry LEGO często są traktowane jako całkiem osobny gatunek gier. Dlatego dzisiaj mamy zamiar podzielić się z Wami najlepszymi grami tej słynnej firmy poświęconymi klockom, które zostały pokochane p…