Jak opublikować filmik z TikTok na Instagramie

Choć Instagram mógł powielić część sukcesu TikToka przy pomocy Reels, istnieje pewien poziom treści, który może być trudniejszy do znalezienia na Instagramie. Niezależnie od przyczyny, Instagram nadal nie jest jedynym miejscem do dzielenia się historiami ze swoimi followersami, czy to przy pomocy zdjęć, czy to przy pomocy krótkich filmików. W tym drugim, to zdecydowanie TikTok gra pierwsze skrzypce. Ale czy istnieje sposób zaangażowania swojej widowni w filmiki z TikToka?

Dowiedz się, jak opublikować filmik z TikTok na Instagramie:

Jak opublikować filmik z TikTok na Instagramie

Istnieje wiele powodów, dla których warto repostować swój TikTok na Instagramie. Być może potrzebujesz więcej obserwujących na swoim kanale? Albo chcesz podzielić się śmiesznym filmikiem z followersami? Jest to także dobry sposób, na zbudowanie zaangażowanej widowni. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, jeśli zamierzasz budować społeczność na Insta, to zdecydowanie warto wiedzieć, jak zamieścić tam filmik z TikToka.

Proces jest bardzo prosty. Po prostu otwórzcie TikTok, który chcecie repostować, w aplikacji TikTok i dotknijcie przycisku „Udostępnij” w prawym dolnym rogu (ikona wygląda jak strzałka).

Stuknijcie w Instagram z listy platform udostępniania. Spowoduje to przekierowanie do aplikacji Instagram. Wybierzcie opcję „Story” w lewym dolnym rogu. Ikona to symbol plusa (+) z okręgiem wokół niego. Następnie zdecydujcie, czy chcecie opublikować TikTok na swojej publicznej historii, czy tylko dla bliskich znajomych.

Aby opublikować TikTok jako Reel, otwórzcie TikTok i stuknijcie przycisk „Share” w prawym dolnym rogu. Wybierzcie Instagram z listy opcji udostępniania.

Gdy zostaniecie przekierowanni do aplikacji Instagram, stuknijcie opcję „Feed” w prawym dolnym rogu. Edytujcie post tak, jak w przypadku każdego Reela – dodając dowolny tekst lub naklejki. Następnie stuknijcie Dalej.

Dodajcie podpis według własnego uznania, a następnie stuknijcie niebieski przycisk „Share” w prawym dolnym rogu, aby TikTok został dodany do Waszego kanału na stałe.

Powodzenia i dobrej zabawy!

  1. Instagram

    Instagram

    Instagram to najpopularniejszy serwis społecznościowy, bazujący na szybkiej publikacji zdjęć robionych telefonem. Dzięki prostej obsłudze i wielkim możliwościom zyskał on sobie rzeszę fanów i oddanych użytkowników, co pozwala zbudować naprawdę duże zasięgi postów.

  1. TikTok

    TikTok

    TikTok to świeży i bijący rekordy popularności portal społecznościowy, który bazuje na tworzeniu krótkich, viralowych filmików. Poza możliwością szybkiego zamieszczania filmów zawiera on także drobne narzędzia edycyjne, aby wesprzeć twórców w tworzeniu nowych treści.

Jak prowadzić transmisję na żywo na TikTok
Jak prowadzić transmisję na żywo na TikTok

Choć zdecydowana większość treści oglądanych za pośrednictwem platform streamingowych wideo jest nagrywana i edytowana, użytkownicy mogą również nadawać na żywo. I, oczywiście, TikTok nie zamierza pozostać w tyle. Musicie wiedzieć, że ta chińska sieć społecznościowa ma równie…

Jak zrobić karuzelowe posty na Insta na Androidzie
Jak zrobić karuzelowe posty na Insta na Androidzie

Posty karuzelowe na Instagramie (te z wieloma obrazami, które można dowolnie przesuwać) mogą być skutecznym sposobem na przekazanie tony wartości, pokazanie wielu produktów lub podzielenie się serią świetnych zdjęć, które naprawdę pomagają połączyć się z publicznością. Dowied…

Jak ustawić notatkę głosową jako status WhatsApp
Jak ustawić notatkę głosową jako status WhatsApp

Statusy WhatsApp służą do udostępniania zdjęć, filmów, GIF-ów, fraz, a teraz także notatek głosowych swoim kontaktom. Dzisiaj pokażemy Wam, jak korzystać z notatek głosowych w ramach statusów WhatsApp. Dowiedz się, jak ustawić notatkę głosową jako status WhatsApp: Jak ustawić…

Jak repostować historię na Instagramie
Jak repostować historię na Instagramie

Repostowanie historii na Instagramie to świetny sposób, aby utrzymać zaangażowanie odbiorców, opowiedzieć historię marki i zyskać wiarygodność dzięki treściom generowanym przez użytkowników. Niezależnie od tego, czy jest to cytat, który rezonuje z Waszą marką, seria filmów zz…