Jak znaleźć i zarządzać działem Ulubione na TikToku

TikTok zapewnia dużą ilość treści, praktycznie każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jednak ze względu na nieskończone przewijanie treści, łatwo jest zapomnieć o filmach, które lubicie. Na szczęście, aplikacja posiada funkcję dodawania filmów do ulubionych. W ten sposób możecie je znaleźć, gdy tylko najdzie Was ochota na ponowne obejrzenie.

Ale jeśli macie problem z tym, gdzie znaleźć kategorię Ulubione i jak nimi zarządzać – przygotowaliśmy dla Was poradnik, który Wam w tym pomoże!

Dowiedz się, jak znaleźć i zarządzać działem Ulubione na TikToku:

Jak znaleźć i zarządzać działem Ulubione na TikToku

Jeśli jesteście początkującymi i wciąż uczycie się, jak korzystać z TikTok, dodawanie filmów do ulubionych jest niewątpliwie przydatną funkcją, którą warto poznać. Ważne jest również, aby wiedzieć, jak znaleźć swoje Ulubione filmy, a jeśli chcecie nimi zarządzać w oddzielnych kategoriach, możecie to zrobić w prosty sposób z panelu zarządzania. Oto jak możecie znaleźć swoje ulubione na TikToku:

 • Stuknij w ikonę swojego profilu w prawym dolnym rogu strony.
 • Kliknij ikonę ulubionych znajdującą się na pasku narzędzi nad siatką Twojego profilu.
 • Znajdź swoje ulubione filmy w sekcji Videos.

Możesz również skorzystać z tej opcji, aby znaleźć inne ulubione elementy, takie jak dźwięki, popularne hashtagi, efekty do filmów i inne.

Jeśli chcecie zarządzać swoimi ulubionymi, możecie przejść do ustawień. Oto co trzeba zrobić:

 • Przejdź do swoich ulubionych filmów na TikTok.
 • Udaj się do Kolekcje.
 • Stuknij w Utwórz nową kolekcję.
 • Wprowadź nazwę kolekcji, kliknij na Dalej i dodaj filmy do swoich kategorii.
 • Aby zarządzać swoimi filmami, kliknij kolekcję i wybierz Zarządzaj filmami, aby usunąć filmy z tej kolekcji lub przenieść je do innych kolekcji.

Jeśli chcecie dalej optymalizować swoje doświadczenia, TikTok ma również wiele innych funkcji i ustawień, które pozwolą Wam w pełni wykorzystać możliwości aplikacji!

 1. TikTok

  TikTok

  TikTok to świeży i bijący rekordy popularności portal społecznościowy, który bazuje na tworzeniu krótkich, viralowych filmików. Poza możliwością szybkiego zamieszczania filmów zawiera on także drobne narzędzia edycyjne, aby wesprzeć twórców w tworzeniu nowych treści.

Jak zobaczyć swoją historię oglądania na TikTok
Jak zobaczyć swoją historię oglądania na TikTok

Historia oglądania na TikToku pozwala użytkownikom powtórzyć sobie filmy, które już obejrzeliście, ale nie udało Wam się ich zapisać. Istnieje wiele powodów, aby zanurkować w archiwum wcześniej oglądanych filmów. Bez względu na powód, dobrze jest wiedzieć, że istnieje sposób …

Jak znaleźć i zarządzać działem Ulubione na TikToku
Jak znaleźć i zarządzać działem Ulubione na TikToku

TikTok zapewnia dużą ilość treści, praktycznie każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jednak ze względu na nieskończone przewijanie treści, łatwo jest zapomnieć o filmach, które lubicie. Na szczęście, aplikacja posiada funkcję dodawania filmów do ulubionych. W ten sposób możecie j…

Jak pobrać raport danych i aktywności TikTok?
Jak pobrać raport danych i aktywności TikTok?

Jeśli martwicie się o swoją prywatność, TikTok może być dla Was złym wyborem. TikTok bez owijania w bawełnę informuje o tym, jakie dane pobiera od swoich użytkowników i nie da się nic zrobić z tym, aby tak nie było. Możecie natomiast pobrać raport z danych i aktywności, którz…