Najlepsze aplikacje do oglądania Pucharu Świata na Androidzie

Najlepsze drużyny piłkarskie świata spotkają się w Katarze na Mistrzostwa Świata FIFA 2022, które potrwają od 20 listopada do 18 grudnia 2022 roku. Międzynarodowe mistrzostwa będzie zawierał 64 gry i jak zawsze, masywną publiczność – w tym także tą sieciową, oglądającą rozgrywki sprzed ekranu komputera, telewizora lub telefonu. Jak można oglądać mundial na urządzeniach mobilnych?

Kiedyś trudno było oglądać sport na żywo za pośrednictwem serwisów streamingowych, ale teraz jest wiele opcji online, niezależnie od tego, czy macie abonament telewizyjny, czy nie. Poniżej przedstawiamy najlepsze aplikacje do oglądania Pucharu Świata na Androidzie!

 1. fuboTV - Soccer Videos 24/7

  fuboTV – Soccer Videos 24/7

  Z relacją na żywo z Mistrzostw Świata FIFA 2022, Fubo jest jedną z najwyżej ocenianych amerykańskich usług strumieniowania telewizji na żywo. Na swoim urządzeniu musisz pobrać aplikację fuboTV lub przejść do ich oficjalnej strony streamingowej, aby oglądać Puchar Świata FIFA na FuboTV.

 2. Kodi™

  Kodi™

  Kodi to wieloplatformowa aplikacja, która pozwala zarządzać plikami multimedialnymi HTPC (Home Theater PC). Obejmuje treści multimedialne, umożliwiając zarządzanie i dostosowywanie filmów i innych formatów wideo, takich jak DVD, Blu-Ray i wideo online.

 3. ESPN

  ESPN

  ScoreCenter ESPN na Androida to aplikacja dostarczająca informacje sportowe o głównych ligach sportowych na świecie. Możesz dostosować aplikację, wybierając tylko wiadomości i wyniki ulubionych drużyn i tablic pozwala odbierać powiadomienia w czasie rzeczywistym o wynikach i najnowszych wiadomościach, oglądać filmy oraz udostępniać mecze, wiadomości i filmy swojej ulubionej drużyny znajomym.

 4. Hulu: Watch TV & Stream Movies

  Hulu: Watch TV & Stream Movies

  Hulu Plus zapewnia dostęp do wszystkich aktualnych programów telewizyjnych i filmów. Możesz oglądać swoje ulubione programy, gdziekolwiek jesteś. Subskrybuj, aby obejrzeć swoje ulubione programy natychmiast po premierze. Oglądaj zarówno najnowsze, jak i klasyczne programy. Treści obejmują różne przedziały wiekowe i gusta – w tym najważniejsze wydarzenia sportowe.

 5. JioTV Live Sports Movies Shows

  JioTV Live Sports Movies Shows

  JioTV to aplikacja rozrywkowa przeznaczona dla użytkowników Jio, indyjskiego operatora komórkowego, która zapewnia dostęp do różnorodnych treści, w tym filmów, seriali, filmów dokumentalnych, programów telewizyjnych, wydarzeń sportowych na żywo itp. Aplikacja daje dostęp do ponad 500 kanałów, w tym 100 w jakości HD, na oglądanie filmów, kreskówek, seriali telewizyjnych, filmów dokumentalnych, wydarzeń sportowych na żywo w 15 językach. 

Jak zgłosić kogoś na Telegramie
Jak zgłosić kogoś na Telegramie

Telegram to popularna aplikacja do przesyłania wiadomości, przeżywająca bardzo szybki wzrost wśród najbardziej znanych aplikacji na świecie. Wraz ze wzrostem liczby użytkowników aplikacji Telegram, rosną obawy o bezpieczeństwo i ochronę. Dlatego Telegram oferuje wiele funkcji…

Jak blokować i zgłaszać wiadomości spam w WhatsAppie
Jak blokować i zgłaszać wiadomości spam w WhatsAppie

Prawdopodobnie korzystacie z WhatsAppa, aby kontaktować się ze znajomymi i rodziną. Jednak popularność tej usługi wiadomości doprowadziła również do tego, że firmy również wykorzystują platformę do kontaktowania się z klientami. Spam to także duży problem na WhatsAppie, a osz…