Jak zmienić swoją nazwę użytkownika TikTok

TikTok stał się jedną z najpopularniejszych aplikacji mobilnych, z ponad 1 miliardem użytkowników na całym świecie. Każdego dnia nowe i coraz dziwniejsze trendy i hashtagi przechodzą przez tę apkę i trafiają wprost do mainstreamu. Dlatego możecie chcieć zaktualizować swoją nazwę użytkownika, aby dopasować się do najnowszej niszy lub lepiej dopasować się do Waszej publiczności. Oto jak zmienić swoją nazwę na TikTok.

Dowiedz się, jak zmienić swoją nazwę użytkownika TikTok:

Jak zmienić swoją nazwę użytkownika TikTok

Na TikTok istnieją dwa rodzaje nazw: nazwa użytkownika i pseudonim. Nazwa użytkownika to @nazwa, któreą inni użytkownicy TikTok mogą użyć, aby znaleźć Wasz profil lub oznaczyć Was w filmach. Pseudonim to alias widoczny na górze Waszego profilu, dzięki czemu inni wiedzą, jak Was nazywać.

Podczas gdy nazwa użytkownika musi być unikalna dla jednego konta TikTok, użytkownicy mogą dzielić ten sam pseudonim. Na szczęście możesz zmienić oba, a kroki są takie same bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystacie.

Jak zmienić swoją nazwę użytkownika TikTok?

 • Stuknij Profil z prawego dolnego rogu i Edytuj profil na stronie swojego konta.
 • Stuknij w Nazwa użytkownika.
 • Na koniec wpisz swoją pożądaną nazwę użytkownika, aby sprawdzić, czy jest ona dostępna. Jeśli jest, zobaczysz zielony znacznik obok nazwy.

Ważne jest, aby pamiętać, że możecie zmienić swoją nazwę użytkownika tylko raz na 30 dni. Ponadto nazwa użytkownika może zawierać tylko litery, cyfry, podkreślenia i kropki. Nie możecie jednak umieszczać kropek na końcu nazwy użytkownika.

Jak zmienić swój pseudonim w serwisie TikTok?

 • Stuknij Profil w prawym dolnym rogu ekranu, a następnie stuknij Edytuj profil na stronie swojego konta.
 • Stuknij w Pseudonim.
 • Pseudonimy mogą mieć długość do 30 znaków i zawierać dowolne symbole.

Tutaj już nie macie ograniczenia czasowego, co do tego, jak często możecie zmieniać swój pseudonim. Powodzenia!

 1. TikTok

  TikTok

  TikTok to świeży i bijący rekordy popularności portal społecznościowy, który bazuje na tworzeniu krótkich, viralowych filmików. Poza możliwością szybkiego zamieszczania filmów zawiera on także drobne narzędzia edycyjne, aby wesprzeć twórców w tworzeniu nowych treści.

Jak znaleźć i zarządzać działem Ulubione na TikToku
Jak znaleźć i zarządzać działem Ulubione na TikToku

TikTok zapewnia dużą ilość treści, praktycznie każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jednak ze względu na nieskończone przewijanie treści, łatwo jest zapomnieć o filmach, które lubicie. Na szczęście, aplikacja posiada funkcję dodawania filmów do ulubionych. W ten sposób możecie j…

Jak prowadzić transmisję na żywo na Instagramie
Jak prowadzić transmisję na żywo na Instagramie

Korzystanie z Instagrama to fantastyczny sposób, aby pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i członkami rodziny, a także nawiązać nowe znajomości z ludźmi, którzy dzielą z Wami zainteresowania. Jeśli korzystaliście z aplikacji wcześniej, prawdopodobnie jesteście zaznajomieni z s…

Jak poznać, czy ktoś jest online na Instagramie
Jak poznać, czy ktoś jest online na Instagramie

Instagram, podobnie jak WhatsApp czy Messenger, pozwala zobaczyć, którzy użytkownicy są online. Innymi słowy, pozwala zobaczyć, którzy użytkownicy przeglądają platformę, zdjęcia, historie, rolki lub rozmawiają za pomocą bezpośrednich wiadomości. Chcecie wiedzieć, czy ktoś jes…

Jak pobrać raport danych i aktywności TikTok?
Jak pobrać raport danych i aktywności TikTok?

Jeśli martwicie się o swoją prywatność, TikTok może być dla Was złym wyborem. TikTok bez owijania w bawełnę informuje o tym, jakie dane pobiera od swoich użytkowników i nie da się nic zrobić z tym, aby tak nie było. Możecie natomiast pobrać raport z danych i aktywności, którz…