Jak wysyłać ciche wiadomości na Instagramie

Dzięki Instagramowi dzielenie się zdjęciami i filmami ze swoimi przyjaciółmi i zwolennikami jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej – licząc w to nawet erę Facebooka! Od niedawna możecie wysyłać swoje wiadomości bez wysyłania powiadomienia do odbiorcy. W tym artykule przyjrzymy się, jak wysłać ciche wiadomości na Instagramie.

Dowiedz się, jak wysyłać ciche wiadomości na Instagramie:

Jak wysyłać ciche wiadomości na Instagramie

Ciche wiadomości działają praktycznie tak samo, jak zwykłe, jednak nie wysyłają powiadomienia do odbiorcy. Czasami mogą się one przydać, gdy nie chcemy rozpraszać naszego odbiorcy – na przykład wiemy, że akurat prowadzi auto i potencjalne powiadomienie może wyłączyć nawigację lub rozproszyć kierowcę! Lepiej wysłać cichą wiadomość, którą odczyta później.

Aby wysłać jakąkolwiek wiadomość – cichą lub nie – na Instagramie, musicie mieć oczywiście założone konto. Zalogujcie się na swojej apce i kliknijcie ikonę wiadomości obok przycisku Utwórz nowy post. Powinieneś znaleźć ją w prawym górnym rogu ekranu.

Wybierzcie odbiorcę swojej cichej wiadomości z wcześniejszych czatów lub kliknijcie przycisk plus (+) w prawym górnym rogu, aby po raz pierwszy wysłać bezpośrednią wiadomość (DM) do użytkownika Instagrama.

Istnieje również inne podejście, które może być dla Was wygodniejsze – w polu edycji wiadomości, gdzie normalnie wpisujecie swoją wiadomość, zacznijcie od /silent, po którym następuje spacja, a następnie wpisujecie swoją wiadomość.

Według nas drugi sposób jest o wiele wygodniejszy, a także szybszy. Dodanie /silent przed wiadomością zapewnia, że odbiorca nie otrzyma powiadomienia, w przeciwieństwie do normalnej wiadomości.

  1. Instagram

    Instagram

    Instagram to niezwykle popularny serwis społecznościowy, bazujący na edycji i szybkim udostępnianiu zdjęć robionych telefonem — a także krótkich filmików czy tak zwanych „Insta Story”, które pozwalają na przekazanie większej ilości treści.

Jak znaleźć i zarządzać działem Ulubione na TikToku
Jak znaleźć i zarządzać działem Ulubione na TikToku

TikTok zapewnia dużą ilość treści, praktycznie każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jednak ze względu na nieskończone przewijanie treści, łatwo jest zapomnieć o filmach, które lubicie. Na szczęście, aplikacja posiada funkcję dodawania filmów do ulubionych. W ten sposób możecie j…

Jak prowadzić transmisję na żywo na Instagramie
Jak prowadzić transmisję na żywo na Instagramie

Korzystanie z Instagrama to fantastyczny sposób, aby pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i członkami rodziny, a także nawiązać nowe znajomości z ludźmi, którzy dzielą z Wami zainteresowania. Jeśli korzystaliście z aplikacji wcześniej, prawdopodobnie jesteście zaznajomieni z s…

Jak poznać, czy ktoś jest online na Instagramie
Jak poznać, czy ktoś jest online na Instagramie

Instagram, podobnie jak WhatsApp czy Messenger, pozwala zobaczyć, którzy użytkownicy są online. Innymi słowy, pozwala zobaczyć, którzy użytkownicy przeglądają platformę, zdjęcia, historie, rolki lub rozmawiają za pomocą bezpośrednich wiadomości. Chcecie wiedzieć, czy ktoś jes…

Jak pobrać raport danych i aktywności TikTok?
Jak pobrać raport danych i aktywności TikTok?

Jeśli martwicie się o swoją prywatność, TikTok może być dla Was złym wyborem. TikTok bez owijania w bawełnę informuje o tym, jakie dane pobiera od swoich użytkowników i nie da się nic zrobić z tym, aby tak nie było. Możecie natomiast pobrać raport z danych i aktywności, którz…