Najlepsze gry Gacha na Androida, w które musisz zagrać

Gry gacha są w dzisiejszych czasach dość popularne. Te najpopularniejsze mają miliony instalacji, a nawet te mniejsze mają wiernych fanów liczonych w tysiące graczy.

Co je łączy, to specyficzny styl rozgrywki – zazwyczaj posiadają oldschoolową, JRPG-ową mechanikę walki wraz z bardzo długą fabułą, różnego rodzaju wydarzeniami specjalnymi, a czasem także multiplayer online. Jednak cechą charakterystyczną gry gacha jest… element gacha.

Co to znaczy? Przywołujesz postacie za pomocą waluty w grze lub przedmiotów w grze (często nazywanych pullami). W miarę jak zmienia się meta gry, konieczne staje się wielokrotne budowanie i przebudowywanie drużyny, co pomaga utrzymać zaangażowanie. Dodatkowo, gdy już uda się skompletować dobrą drużynę, satysfakcja z przechodzenia gry jest całkiem duża!

Chcieliśmy się z Wami podzielić naszą biblioteką, oto najlepsze gry gacha na Androida!

 1. DRAGON BALL LEGENDS

  DRAGON BALL LEGENDS

  Dragon Ball Legends to gra akcji, która pozwala graczowi przeżyć intensywne walki popularnego japońskiego anime Dragon Ball. Wciel się w rolę jednego z wojowników z Dragon Ball, aby rzucać wyzwania graczom z różnych stron świata w trybie PvP. Wzmocnij ataki za pomocą kart, które mogą odblokować specjalne ciosy i kombinacje.

 2. RAID: Shadow Legends

  RAID: Shadow Legends

  W grze RAID Twoim celem jest obrona Telerii poprzez rekrutację najbardziej znanych wojowników z sił Światła i Ciemności. Musisz nauczyć ich walczyć jako drużyna, ukształtować ich w żywą broń i stworzyć najpotężniejszą grupę rajdową, jaką kiedykolwiek widziano. W grze znajduje się ponad 400 przywoływanych wojowników z 14 frakcji, co sprawia, że element gacha w grze jest niewiarygodnie duży.

 3. The Alchemist Code

  The Alchemist Code

  The Alchemist Code zawiera ambitne elementy rozgrywki, które z pewnością przykują Twoją uwagę, ponieważ jest to propozycja skierowana zarówno do zwykłych graczy, jak i tych najbardziej wymagających. W skrócie mówiąc, toczysz bitwy 3D z innymi drużynami online. Poznaj 50 różnych bohaterów – każdy ma własne mocne strony i umiejętności – i wybierz tych, którzy najlepiej pasują do Twojej strategii. Twój główny bohater musi wykonywać codzienne misje, aby nauczyć się zawodu, oraz odkryć tajemnice Siedmiu Królestw Babel.

 4. Genshin Impact

  Genshin Impact

  Genshin Impact to wciągająca gra RPG, która przenosi gracza do świata Teyvat. Celem jest poznanie siedmiu narodów, poznawanie nowych przyjaciół, zawieranie sojuszy i stawienie czoła różnym potworom, aby wzmocnić i ocalić brata schwytanego przez bogów. Wybierz, czy chcesz grać jako brat czy siostra, którzy są bliźniakami, a jedno z nich zostało schwytane przez bogów. Misja nie będzie łatwa, gdyż postać musi stopniowo odzyskiwać utraconą moc, stawiać czoła potworom i zawierać sojusze. Zbieraj jedzenie i inne przydatne przedmioty.

 5. ANOTHER EDEN

  ANOTHER EDEN

  Jest to klasyczna gra RPG, w której musisz wyruszyć na przygodę w czasie, aby uratować świat przed siłami zła. Zbierz grupę postaci, których umiejętności musisz doskonalić i zbadaj z nimi lokacje, szukając wrogów, z którymi będziesz walczyć.

Najlepsze gry VR na Androida, które przypadną ci do gustu
Najlepsze gry VR na Androida, które przypadną ci do gustu

Gry VR to w miarę nowy rynek, który powoli zapełnia się coraz to lepszymi tytułami. Co przyciąga graczy, to fakt, że można całkowicie zanurzyć się w cyfrowym świecie i przeżywać przygody tak, jakby było się w nich naprawdę. Co roku przybywa nowych tytułów, a fani wirtualnych …