Najlepsze gry jak Pokemon GO do zagrania już teraz

Pokémon Go to jedna z najpopularniejszych gier mobilnych, która obecnie ma ponad miliard pobrań od czasu swojej pierwszej premiery 6 lipca 2014 roku.

Nintendo i spółka zależna odpowiedzialna za Pokémon, Game Freak, znana również jako The Pokémon Company, współpracowały z Google, wykorzystując Google Maps do stworzenia Pokémon Go, jednej z najpopularniejszych gier na urządzenia mobilne na rynku. Nintendo chce, aby jej użytkownicy poznawali świat rzeczywisty za pośrednictwem Google Maps i łapali Pokémony tak, jakby pojawiały się one w świecie rzeczywistym.

Jednak Pokémon Go nie jest jedyną grą tego typu na rynku, a jeśli szukacie zmiany tempa, to przygotowaliśmy zestawienie najlepszych gier we stylu Pokemon GO, do zagrania już teraz!

 1. Dynamons World

  Dynamons World

  Dynamons to gra, która bierze wiele z oficjalnych gier Pokémon. Możesz podróżować po świecie i zbierać Dynamiczne potwory, lub Dynamony, które możesz wykorzystać do walki z innymi i eksploracji otwartego świata. Zawiera także wersję offline, dzięki czemu można bawić się nawet bez dostępu do otwartej sieci!

 2. Pikmin Bloom

  Pikmin Bloom

  Jeśli szukasz prostszej gry do zabrania na spacer, to Pikmin Bloom jest doskonałym wyborem dla Ciebie. Pikmin to jedna z najpopularniejszych serii gier Nintendo, jest prostszy do zrozumienia niż Pokemon, ale tak samo uroczy i ujmujący do zabawy i obserwacji zachowań stworków w realno-wirtualnym świecie.

 3. Nexomon

  Nexomon

  Zbierz i zorganizuj ostateczną drużynę Nexomonów, aby uratować swoich przyjaciół i ocalić świat. Jest to zabawna gra, która czerpie inspirację z gier Pokémon z głównej serii, takich jak możliwość ewolucji Nexomonów. Jednak posiada również unikalną funkcję wyboru jednego z siedmiu startowych Nexomonów, co różni się od Pokémon Go, który pozwala tylko wybrać między czterema starterami pierwszej generacji Kanto, gdy zaczynasz grę.

 4. Monster Masters

  Monster Masters

  Monster Masters to gra multiplayer, w której możesz zbierać, trenować i ewoluować dziesiątki mistrzowskich potworów w czasie rzeczywistym. Możesz stworzyć swoją własną strategię i przygotować się do walki. Potwory są unikalnymi stworzeniami, można też tworzyć drużyny lub grać w dwie osoby. W sumie jest 56 potworów dostępnych dla wszystkich graczy do zebrania i ewolucji.

 5. Creatures of Aether

  Creatures of Aether

  Creatures of Aether to nowa gra karciana, która jest spinoffem popularnej gry walki, Rivals of Aether. Gra polega na zbieraniu elementarnych stworzeń w całym świecie Aether, aby zbudować talie do pokonania przeciwników. Zawiera także sporo mechanik z Pokemon Go, co czyni tę produkcję ciekawą oraz niecodzienną.

Najlepsze gry Gacha na Androida, w które musisz zagrać
Najlepsze gry Gacha na Androida, w które musisz zagrać

Gry gacha są w dzisiejszych czasach dość popularne. Te najpopularniejsze mają miliony instalacji, a nawet te mniejsze mają wiernych fanów liczonych w tysiące graczy. Co je łączy, to specyficzny styl rozgrywki – zazwyczaj posiadają oldschoolową, JRPG-ową mechanikę walki …

Najlepsze gry jak Pokemon GO do zagrania już teraz
Najlepsze gry jak Pokemon GO do zagrania już teraz

Pokémon Go to jedna z najpopularniejszych gier mobilnych, która obecnie ma ponad miliard pobrań od czasu swojej pierwszej premiery 6 lipca 2014 roku. Nintendo i spółka zależna odpowiedzialna za Pokémon, Game Freak, znana również jako The Pokémon Company, współpracowały z Goog…