Najlepsze gry pasjans na Androida, w które trzeba zagrać

Pasjans to jedna z klasycznych gier karcianych. Ma około 300 lat, jeśli nie więcej – a sama gra zmieniła się bardzo niewiele od czasu jej powstania, choć istnieje kilka wariantów, takich jak FreeCell i TriPeaks. W Google Play Store jest absolutna tona opcji do grania pasjansa. Jednak tylko kilka z nich naprawdę się wyróżnia, dlatego postanowiliśmy ułatwić Wam szukanie najlepszej apki ze sklepu.

We wczesnych czasach technologii, wolny czas spędzaliśmy grając w pasjansa lub sapera. Czy pamiętacie czasy, kiedy gry komputerowe offline, takie jak Pinball, FreeCell, lub pasjans uratowały Was od nudy? Pasjans, w szczególności, jest idealną grą w samotności – nic dziwnego, w końcu jego oryginalna nazwa to Solitaire, co oznacza samotnię. 

Pasjans pozostaje popularną grą, ponieważ nie jest tak trudny do nauki, a przy okazji jest uspokajający i wymagający dla mózgu. Jeśli znudziły Wam się gry RPG lub symulacyjne i szukacie czegoś nostalgicznego lub nienużącego do grania, mamy dla Ciebie coś odpowiedniego. Oto najlepsze gry w pasjansa dla Androida!

 1. Solitaire - klasyczna gra karciana, Klondike

  Solitaire – klasyczna gra karciana, Klondike

  Classic Solitaire Klondike to klasyczny wybór fanów pasjansa. Nie ma żadnych zakupów w aplikacji i żadnych reklam. W grze można przełączyć się z jednej do trzech kart, cofnąć i powtórzyć ruch i dostosować trudność. Dobry wybór dla tych, co szukają standardowej wersji, bez żadnych dodatkowych „bajerów”.

 2. Yukon Gold Solitaire

  Yukon Gold Solitaire

  Yukon Gold Solitaire to zbiór najpopulaniejszych trybów. Gra ma kilka różnych wariantów pasjansa, w tym Canfield, Klondike, Spider, TriPeaks, FreeCell, Golf i wiele innych. Choć gra nie jest darmowa, to jej cena jest niska, a dzięki temu pozbywamy się uciążliwych reklam czy przerywników w trakcie gry.

 3. Solitales: Pasjans pająk, gry w karty, dekorowanie

  Solitales: Pasjans pająk, gry w karty, dekorowanie

  Grając w Solitales masz szansę zagrać na ponad 1000 różnych poziomach w różnych wersjach pasjansa. Czym różni się od innych pasjansów? Jest to fabularna wariacja, posiadająca historię. Ta gra jest bardzo zabawna i zawiera mnóstwo funkcji i nagród do odkrycia, jest również bardzo intensywna, gdy przechodzisz na różne poziomy w grze, oferuje nieprzerwaną rozrywkę w każdej chwili. 

 4. Kolekcja 250+ pasjansów

  Kolekcja 250+ pasjansów

  250+ Solitaire Collection to kolekcja gier w pasjansa. Posiada podstawowy pasjans wraz z FreeCell, TriPeaks, Klondike, Canfield, Golf, Spider, Scorpion i wiele innych. UI jest bardzo funkcjonalne i dość łatwe w użyciu. Darmowa wersja zawiera reklamy, jednak istnieje wersja premium, która się ich pozbywa.

 5. Microsoft Solitaire Collection

  Microsoft Solitaire Collection

  Microsoft Solitaire Collection to jedna z najpopularniejszych gier pasjansowych na urządzenia mobilne. Jest to mobilny port popularnych gier pasjans z systemu Microsoft Windows. Ten ma mnóstwo dodatków – zawiera zwykłego pasjansa (Klondike) wraz z FreeCell, Spider, TriPeaks i Pyramid. Każda gra ma swój własny zestaw opcji, aby dostosować rzeczy, takie jak trudność.

Najlepsze gry na imprezy domowe do grania z przyjaciółmi
Najlepsze gry na imprezy domowe do grania z przyjaciółmi

Imprezy zwykle są pełne atrakcji, gości i możliwości dobrego spędzenia czasu. Wiele osób pije, gra w beer ponga – inni oglądają filmy lub po prostu rozmawiają ze sobą. W niektórych przypadkach ludzie mogą chcieć zagrać w grę imprezową. Istnieje niemały wybór gier na And…

Najlepsze gry Gacha na Androida, w które musisz zagrać
Najlepsze gry Gacha na Androida, w które musisz zagrać

Gry gacha są w dzisiejszych czasach dość popularne. Te najpopularniejsze mają miliony instalacji, a nawet te mniejsze mają wiernych fanów liczonych w tysiące graczy. Co je łączy, to specyficzny styl rozgrywki – zazwyczaj posiadają oldschoolową, JRPG-ową mechanikę walki …