Jak spikselować zdjęcia na WhatsApp przed ich wysłaniem

Wśród ulepszeń i nowości, nad którymi WhatsApp stale pracuje, jest kilka, z którymi warto się zapoznać – na przykład jak możliwość korzystania z awatara w rozmowach wideo, szerszy katalog emojis do reagowania lub opcja ukrycia, że jesteśmy „Online „. Ponadto bardzo często zdarza się, że funkcje, które były już obecne w jakimś systemie operacyjnym, po jakimś czasie lądują na innym.

Tak właśnie dzieje się z narzędziem, które dzisiaj opisujemy: całkowita lub częściowa pikselizacja zdjęć przed wysłaniem ich do Waszych kontaktów. WhatsApp dla iOS oferował taką możliwość od dłuższego czasu, ale teraz można to zrobić również na WhatsApp dla Androida. Sprawdźmy, jak wygląda ten proces.

Dowiedz się, jak spikselować zdjęcia na WhatsApp przed ich wysłaniem:

Jak spikselować zdjęcia na WhatsApp przed ich wysłaniem

Jeśli z jakiegoś powodu chcecie ukryć jakiś element zdjęcia (na przykład tablicę rejestracyjną, tekst lub twarz dziecka) przed wysłaniem go na czat prywatny lub grupowy, WhatsApp pozwala Wam to zrobić z poziomu edytora obrazów, który zintegrowano z tą platformą komunikacyjną.

Oczywiście można także użyć tej funkcji dla robienia ciekawych zdjęć i kolaży, nie tylko do zasłaniania danych wrażliwych. Tak naprawdę ogranicza Was tutaj tylko i wyłącznie wyobraźnia i podejście do tematu!

Na Androidzie opcja pikselizacji znalazła się w edytorze obrazu przed wysłaniem zdjęcia. Oto jak z niej skorzystać:

  • Po wybraniu zdjęcia, które zamierzasz wysłać, należy dotknąć ikony ołówka, która znajduje się w prawym górnym rogu.
  • W tym przypadku nowe narzędzie pikseli nie znajduje się na pasku kolorów, ale zamiast tego pojawi się w prawym dolnym rogu z własną ikoną.
  • Dotknij ikony z pikselami, przesuń palcem po obszarze, który chcesz spikselować, a gdy będzie Ci odpowiadał, naciśnij „Wyślij”.

W ten sposób możecie tworzyć ciekawe i zabawne wariacje swoich zdjęć na swoim telefonie. Dobrej zabawy!

  1. WhatsApp Messenger

    WhatsApp Messenger

    WhatsApp Messenger to bijąca rekordy popularności apka do komunikacji z rodziną, znajomymi i partnerami biznesowymi przy pomocy internetu. Prosty interfejs, ciągły rozwój i udoskonalanie programu jest tym, co zagwarantowało WhatsAppowi sukces.

Czym jest WhatsApp Proxy i jak go używać
Czym jest WhatsApp Proxy i jak go używać

WhatsApp już od jakiegoś czasu wprowadza nowe funkcje, których nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Od teraz w WhatsApp można ustawić proxy. To dodaje więcej bezpieczeństwa dla Waszych rozmów do innych zabezpieczeń, z których od dawna korzystamy, takich jak szyfrowanie wiadomości…

Jak wyciszyć kogoś na Instagramie
Jak wyciszyć kogoś na Instagramie

Wyciszenie (potocznie zwane „mute”) pozwala na uniknięcie niechcianych postów na swojej tablicy, a także na pozbycie się natrętnych kont, które próbują Was do czegoś nakłonić. Jeśli nie chcecie widzieć czyichś Stories i postów, ale chcecie kontynuować komunikację,…

Jak tworzyć ankiety na WhatsApp
Jak tworzyć ankiety na WhatsApp

Sondaże i ankiety są jednymi z najbardziej oczekiwanych funkcji WhatsApp. Do tej pory, jeśli chcieliście zrobić ankietę na WhatsApp, musieliście użyć zewnętrznych aplikacji lub stron internetowych innych firm. Od teraz są one natywne dla tej aplikacji do przesyłania wiadomośc…

Jak odzyskać wyłączone konto na Instagramie
Jak odzyskać wyłączone konto na Instagramie

Instagram jest jedną z najpopularniejszych platform social media na świecie, a utrata dostępu do konta może być koszmarnym scenariuszem dla wielu użytkowników. Bycie odciętym od swoich przyjaciół i społeczności to jedno, ale utrata lat zdjęć i filmów może być niszcząca. Na sz…