Najlepsze aplikacje do czytania mangi na Androida, które trzeba pobrać

Bycie zapalonym czytelnikiem mangi może być kłopotliwe, ponieważ na wielu stronach online brakuje rozdziałów, a większość z nich wymaga comiesięcznej opłaty. Może to być irytujące, gdy po przeczytaniu mangi, która Wam się spodobała, nagle okazuje się, że pominęliście ważny rozdział, którego nie było na danej stronie – lub musicie uiścić dodatkowe opłaty.

Manga to japońskie komiksy, pisane w języku japońskim. Wiele stron internetowych posiada tłumaczy, których zadaniem jest oddanie przesłania i oryginalnego tonu mangi. Na przykład serwis taki jak VIZ.com tłumaczy mangi od ponad trzech dekad.

Ponieważ manga i anime stają się coraz bardziej popularne, na rynku przybywa również aplikacji tłumaczących, a także apek do czytania mangi na Androidzie. Jeśli jesteście zainteresowani takimi narzędziami, to zapraszamy do zapoznania się z naszym zestawieniem najlepszych aplikacji do czytania mangi na Androidzie!

 1. MANGA Plus by SHUEISHA

  MANGA Plus by SHUEISHA

  Niezwykle praktyczny, czytnik mangi, który umożliwia czytanie kolekcji popularnych tytułów, takich jak Naturo czy Dragon Ball, prosto z japońskiego rynku. Co tydzień aplikacja jest aktualizowana o nowe tytuły, w tym takie hity jak One Piece, Boruto czy Boku no Hero Academia.

 2. Crunchyroll Manga

  Crunchyroll Manga

  Crunchyroll jest również na naszej liście najlepszych aplikacji mangowych dla Androida, z bogatą kolekcją popularnych i niezależnych serii. Aplikacja jest bezpłatna do pobrania z opcją miesięcznej subskrypcji. Subskrypcja usług pozwala na dostęp do ich kompletnych bibliotek bez reklam.

 3. Manga Box: Manga App

  Manga Box: Manga App

  Manga Box oferuje wspaniałe wrażenia podczas czytania zarówno użytkownikom smartfonów, jak i tabletów. Aplikacja idealnie dopasowuje obraz dokumentu do ekranu, dzięki czemu można wyraźnie zobaczyć i przeczytać mangę. Co ciekawe, w Manga Box nie trzeba wydawać żadnych pieniędzy.

 4. Toomics - Read Comics, Webtoons, Manga for Free

  Toomics – Read Comics, Webtoons, Manga for Free

  Toomics to oficjalna aplikacja z nieograniczonym dostępem do mangi z różnych gatunków, w tym historie akcji, romanse, BL, dramaty itp. Toomics to kompletne narzędzie, które pozwala śledzić komiksy i serie mangowe oraz uzyskiwać dostęp do prac artystów publikujących wyłącznie za pośrednictwem tej platformy.

 5. Manga UP! free reader

  Manga UP! free reader

  manga UP! to dość nowa aplikacja do czytania mangi, która posiada obszerną bibliotekę. Umożliwia ona darmowe czytanie bez konieczności płacenia – aplikacja posiada również funkcję czytania w trybie offline, natychmiastową dostępność nowych wydań, funkcję wznawiania czytania oraz „Poziom Otaku”, dzięki której można zdobywać kolejne poziomy, czytając mangi.

Co to jest Telegram Premium i jak z niego korzystać?
Co to jest Telegram Premium i jak z niego korzystać?

Plan premium Telegrama zbliża się wielkimi krokami i wiemy już, jakie ekskluzywne korzyści będzie zawierał. Niejednokrotnie mówiono w sieci o nowym planie Telegrama, który wkrótce pojawi się w aplikacji, aby dać użytkownikom możliwość korzystania z ekskluzywnych korzyści w za…

Jak korzystać z aplikacji WhatsApp w trybie ukrytym
Jak korzystać z aplikacji WhatsApp w trybie ukrytym

Był czas, gdy aplikacje do obsługi wiadomości dawały Wam pełną kontrolę nad sposobem komunikowania się z innymi. Można było ustawić swój własny status na ukryty lub niewidoczny i zachować pełną możliwość korzystania z komunikatora! Potwierdzenia przeczytania (dzisiejsze niebi…