Najlepsze aplikacje z krokomierzem dla systemu Android do codziennego liczenia kroków

Lubicie uprawiać sport? Macie problem ze znalezieniem najlepszej aplikacji krokomierza na urządzenia z systemem Android? Przygotowaliśmy listę godnych polecenia aplikacji z krokomierzem, które idealnie wypełnią tę lukę.

Bieganie to świetny sposób na zachowanie sprawności fizycznej i zdrowia, ale czasami trudno jest utrzymać motywację. Na szczęście z jedną z aplikacji do liczenia kroków i spalonych kalorii na Androida u boku bieganie staje się niezwykle satysfakcjonujące. W jaki sposób te apki mogą ułatwić Wam bieganie?

Większość aplikacji z krokomierzem może liczyć kroki, śledzić przebieg trasy i pokazywać, ile kalorii spalacie w ciągu dnia. Aplikacje te są przeznaczone głównie dla użytkowników, którzy chcą pozostać w dobrej formie. Prawie wszystkie te aplikacje zawierają samouczki, które uczą użytkowników, w jaki sposób mogą zachować sprawność fizyczną, po prostu chodząc lub biegając. Są to pomocne aplikacje dla osób, które chcą zacząć ćwiczyć, ale nie wiedzą, od czego zacząć.

Przyjrzyjmy się aplikacjom krokomierza dla urządzeń z systemem Android, które możecie pobrać w Sklepie Google Play.

 1. Krokomierz

  Krokomierz

  Jeśli jesteś zwolennikiem minimalizmu, ta aplikacja jest właśnie dla Ciebie. Jest to krokomierz bez śledzenia GPS, bez logowania i bez usług w chmurze. Wszystko, co robi, jak sugeruje jej nazwa, to liczenie kroków – z pomocą wbudowanych czujników urządzenia. Aplikacja oferuje też wiele funkcji, w tym wiele różnych motywów, które urozmaicają korzystanie z niej, a także grafikę raportów, dzięki której możesz śledzić swoje postępy.

 2. Krokomierz - bezpłatne liczenie kroków i kalorii

  Krokomierz – bezpłatne liczenie kroków i kalorii

  Dokładny krokomierz, za pomocą którego, oprócz prowadzenia rejestrów spacerów i treningów, zmotywujesz się do codziennych ćwiczeń. Aplikacja potrafi liczyć kroki, dystans, prędkość i spalone kalorie, a także dzięki wykorzystaniu czujnika telefonu, może funkcjonować bez GPS-u, tym samym oszczędzając baterię

 3. Pedometer

  Pedometer

  Jak sama nazwa wskazuje, jest to dość prosta aplikacja krokomierza. Ma naprawdę prosty i intuicyjny interfejs – jest łatwa w użyciu dla każdego. Wyposażona jest w przycisk start/stop, dzięki czemu świetnie nadaje się do śledzenia zaplanowanych biegów lub zwykłych spacerów.

 4. Google Fit: monitoruj stan zdrowia i aktywność

  Google Fit: monitoruj stan zdrowia i aktywność

  Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z fitnessem, ta aplikacja może być dobra na początek. Może ona śledzić wiele rzeczy – od kroków, przez czas aktywności, po tempo i wiele innych. Fajną rzeczą w tej aplikacji jest to, że można ją zsynchronizować z większością aplikacji do liczenia kalorii i prawie wszystkimi smartwatchami z systemem Wear OS lub opaskami fit.

 5. Zombies, Run! (Free)

  Zombies, Run! (Free)

  Jest to bardzo popularna aplikacja fitness. Dzięki niej możesz spacerować lub biegać, słuchając audiobooków. Jest to świetny sposób na utrzymanie motywacji, ponieważ historia jest napisana i czytana w taki sposób, że można się wciągnąć w fabułę i zapomnieć, że jest się zmęczonym!

Co to jest Telegram Premium i jak z niego korzystać?
Co to jest Telegram Premium i jak z niego korzystać?

Plan premium Telegrama zbliża się wielkimi krokami i wiemy już, jakie ekskluzywne korzyści będzie zawierał. Niejednokrotnie mówiono w sieci o nowym planie Telegrama, który wkrótce pojawi się w aplikacji, aby dać użytkownikom możliwość korzystania z ekskluzywnych korzyści w za…

Jak korzystać z aplikacji WhatsApp w trybie ukrytym
Jak korzystać z aplikacji WhatsApp w trybie ukrytym

Był czas, gdy aplikacje do obsługi wiadomości dawały Wam pełną kontrolę nad sposobem komunikowania się z innymi. Można było ustawić swój własny status na ukryty lub niewidoczny i zachować pełną możliwość korzystania z komunikatora! Potwierdzenia przeczytania (dzisiejsze niebi…