Jak włączyć powiadomienia dla określonych kont na Instagramie

Nie chcecie przegapić postów od swoich ulubionych twórców na Instagramie? Ta platforma mediów społecznościowych ułatwia to zadanie, poprzez konfigurowalne powiadomienia.

Wystarczy, że włączycie powiadomienia, aby być na bieżąco z ich ostatnimi postami i przełączycie się na swoje ulubione. Oto kilka sposobów, które pomogą Wam być na bieżąco z Twoimi ulubionymi kontami na platformie Instagram.

Dowiedz się, jak włączyć powiadomienia dla określonych kont na Instagramie:

Jak włączyć powiadomienia dla określonych kont na Instagramie

Instagram umożliwia włączanie powiadomień o postach osób, które śledzicie w aplikacji. Oznacza to, że Instagram będzie Was informował za każdym razem, gdy użytkownik opublikuje zdjęcie lub wideo albo gdy będzie na żywo. Włączenie powiadomień o postach ułatwia bycie na bieżąco z tym, co robią Wasi ulubieni twórcy, dzięki czemu nic nie umknie Waszej uwadze.

Oczywiście, można ręcznie wyszukać profil twórcy i sprawdzić, czy coś opublikował, ale to żmudny proces – zwłaszcza, gdy obserwujecie dużą ilość osób.

Włączenie powiadomień o postach oznacza natomiast, że możecie przeglądać ich nowe posty, nie polegając na ręcznym sprawdzaniu lub algorytmach kanałów. W przeciwieństwie do włączania ogólnych powiadomień dla usługi Instagram Live, które dotyczą wielu kont, te ustawienia umożliwiają dostosowanie powiadomień dla konkretnych kont.

Wykonajcie poniższe kroki, aby włączyć powiadomienia o postach dla konta na Instagramie:

  • Otwórz aplikację Instagram w swoim telefonie.
  • Przejdź do profilu użytkownika, dla którego chcesz otrzymywać powiadomienia.
  • Stuknij ikonę dzwonka obok jego imienia i nazwiska w górnej części ekranu.
  • Teraz wybierz typ zawartości, dla której chcesz otrzymywać powiadomienia, i włącz wybrane z nich.

I to wszystko. Powtórzcie ten krok dla każdego konta, dla którego chcecie otrzymywać powiadomienia.

Na Instagramie można ustawić powiadomienia dla określonych typów treści. Należą do nich Posty, Stories, Reels, Videos i Live videos. Jeśli chcecie, możecie wybrać otrzymywanie powiadomień dla wszystkich z nich.

  1. Instagram

    Instagram

    Instagram to najpopularniejszy serwis społecznościowy, bazujący na szybkiej publikacji zdjęć robionych telefonem. Dzięki prostej obsłudze i wielkim możliwościom zyskał on sobie rzeszę fanów i oddanych użytkowników, co pozwala zbudować naprawdę duże zasięgi postów.

Co to jest Telegram Premium i jak z niego korzystać?
Co to jest Telegram Premium i jak z niego korzystać?

Plan premium Telegrama zbliża się wielkimi krokami i wiemy już, jakie ekskluzywne korzyści będzie zawierał. Niejednokrotnie mówiono w sieci o nowym planie Telegrama, który wkrótce pojawi się w aplikacji, aby dać użytkownikom możliwość korzystania z ekskluzywnych korzyści w za…

Jak korzystać z aplikacji WhatsApp w trybie ukrytym
Jak korzystać z aplikacji WhatsApp w trybie ukrytym

Był czas, gdy aplikacje do obsługi wiadomości dawały Wam pełną kontrolę nad sposobem komunikowania się z innymi. Można było ustawić swój własny status na ukryty lub niewidoczny i zachować pełną możliwość korzystania z komunikatora! Potwierdzenia przeczytania (dzisiejsze niebi…