Jak pisać kolorowymi literami w aplikacji WhatsApp

WhatsApp to najpopularniejsza aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych w systemie Android. Jednak pomimo ogromnej popularności, wciąż WhatsAppowi brakuje odpowiednich opcji personalizacji. Czymś, czego wielu użytkowników pragnie, jest możliwość pisania kolorowego w WhatsApp.

Dowiedz się, jak pisać kolorowymi literami w aplikacji WhatsApp:

Jak pisać kolorowymi literami w aplikacji WhatsApp

Niestety, funkcja lub możliwość pisania w kolorze w WhatsApp nie jest czymś, co jest dostępne natywnie w aplikacji. Zmusza to do szukania aplikacji firm trzecich, które nam to umożliwiają. Dobra wiadomość jest taka, że w Sklepie Play znajdziecie wiele pozycji, które Wam to umożliwią. W ten sposób będziecie mogli używać kolorowych liter w aplikacji do obsługi wiadomości w telefonie z systemem Android.

Aplikacje te zostały zaprojektowane tak, aby móc używać różnych rodzajów liter w WhatsApp. Ponieważ dają one różne formaty lub czcionki, a także możliwość używania kolorowych liter w czacie, są one ciągle instalowane i ulepszane. Jedną z takich aplikacji jest Fancy Text Generator.

Ta aplikacja pozwala pisać kolorowo na WhatsApp. Jest ona jedną z najczęściej używanych w systemie Android – daje ona różne opcje, nie tylko kolorowe pismo, takie jak nowe czcionki lub naklejki, które można wykorzystać dowolnie w swoich apkach do komunikacji.

Dostępne kolory są zróżnicowane, choć w wielu przypadkach ograniczają się do różnych odcieni niebieskiego, co dla wielu użytkowników może być niewystarczające, jednak na razie brakuje lepszej aplikacji, która by dawała więcej kolorów do wyboru – być może takie pojawią się z czasem.

  1. Cool Fancy Text Generator

    Cool Fancy Text Generator

    Fancy Text generator pozwala na pisanie wiadomości w dodatkowych, normalnie nieobsługiwanych czcionkach – nawet w takich komunikatorach jak WhatsApp czy Messenger. Jego obsługa jest prosta, a możliwości, jakie daje, są wystarczające, do tworzenia ciekawych i kolorowych wiadomości.

  2. WhatsApp Messenger

    WhatsApp Messenger

    WhatsApp Messenger to prosta aplikacja do komunikowania się ze znajomymi przy pomocy sieci bezprzewodowej. Dzięki łatwej obsłudze i możliwości szukania użytkowników po numerze telefonu podbił on rynek komunikatorów, oferując alternatywę dla natywnych aplikacji do dzwonienia czy smsowania przez sieć komórkową.

Co to jest Telegram Premium i jak z niego korzystać?
Co to jest Telegram Premium i jak z niego korzystać?

Plan premium Telegrama zbliża się wielkimi krokami i wiemy już, jakie ekskluzywne korzyści będzie zawierał. Niejednokrotnie mówiono w sieci o nowym planie Telegrama, który wkrótce pojawi się w aplikacji, aby dać użytkownikom możliwość korzystania z ekskluzywnych korzyści w za…

Jak korzystać z aplikacji WhatsApp w trybie ukrytym
Jak korzystać z aplikacji WhatsApp w trybie ukrytym

Był czas, gdy aplikacje do obsługi wiadomości dawały Wam pełną kontrolę nad sposobem komunikowania się z innymi. Można było ustawić swój własny status na ukryty lub niewidoczny i zachować pełną możliwość korzystania z komunikatora! Potwierdzenia przeczytania (dzisiejsze niebi…