Jak korzystać z aplikacji WhatsApp bez karty SIM w systemie Android

Aplikacja WhatsApp jest świetna, ale ma jedno poważne ograniczenie: do działania wymaga karty SIM i numeru telefonu komórkowego. Na szczęście istnieją co najmniej dwa sposoby korzystania z aplikacji WhatsApp bez karty SIM.

Dowiedz się, jak korzystać z aplikacji WhatsApp bez karty SIM w systemie Android:

Jak korzystać z aplikacji WhatsApp bez karty SIM w systemie Android

Możesz korzystać z aplikacji WhatsApp bez karty SIM, weryfikując swoje konto przy użyciu numeru telefonu innego urządzenia. W tym celu pobierz aplikację WhatsApp na telefon bez karty SIM i podczas procesu konfiguracji wprowadź numer innego telefonu. Gdy WhatsApp wyśle Ci wiadomość z kodem weryfikacyjnym, wprowadź go do telefonu bez karty SIM. Może to być dowolne urządzenie, które obsługuje wiadomości tekstowe lub połączenia (zatem możecie skorzystać nawet z telefonu stacjonarnego!).

Jak skonfigurować aplikację WhatsApp w telefonie bez karty SIM, używając drugiego telefonu:

 • Pobierz i otwórz aplikację WhatsApp na telefonie bez karty SIM.
 • Wprowadź numer telefonu drugiego urządzenia.
 • Naciśnij Dalej.
 • Aplikacja wyśle wiadomość tekstową na aktywne urządzenie – lub wykona automatyczne połączenie na podany numer, przy wybraniu opcji z połączeniem, zamiast wiadomości tekstowej.
 • Odbierz kod i wprowadź go do telefonu bez karty SIM.
 • Gotowe! Twój WhatsApp powinien już działać bez problemu.

Niestety, nie każdy ma dostęp do dodatkowego numeru telefonu komórkowego lub stacjonarnego. Czy istnieje sposób aby to obejść?

Jeśli naprawdę nie możecie uzyskać dostępu do żadnego numeru telefonu w celu wykonania połączenia lub weryfikacji wiadomości tekstowej, ale masz dostęp do połączenia internetowego, można skorzystać z aplikacji innej firmy. Niektóre aplikacje umożliwiają uzyskanie wirtualnego numeru telefonu, a także wykonywanie połączeń i wysyłanie wiadomości tekstowych. Zalecamy korzystanie z darmowych, ale upewnijcie się, że aplikacja, którą wybraliście jako swój VOIP, jest legalna (powinno wystarczyć szybkie wyszukiwanie w google).

Następnie wystarczy wykonać powyższe kroki z użyciem wirtualnego numeru telefonu. Powodzenia!

 1. WhatsApp Messenger

  WhatsApp Messenger

  WhatsApp Messenger to bijąca rekordy popularności apka do komunikacji z rodziną, znajomymi i partnerami biznesowymi przy pomocy internetu. Prosty interfejs, ciągły rozwój i udoskonalanie programu jest tym, co zagwarantowało WhatsAppowi sukces.

Co to jest Telegram Premium i jak z niego korzystać?
Co to jest Telegram Premium i jak z niego korzystać?

Plan premium Telegrama zbliża się wielkimi krokami i wiemy już, jakie ekskluzywne korzyści będzie zawierał. Niejednokrotnie mówiono w sieci o nowym planie Telegrama, który wkrótce pojawi się w aplikacji, aby dać użytkownikom możliwość korzystania z ekskluzywnych korzyści w za…

Jak korzystać z aplikacji WhatsApp w trybie ukrytym
Jak korzystać z aplikacji WhatsApp w trybie ukrytym

Był czas, gdy aplikacje do obsługi wiadomości dawały Wam pełną kontrolę nad sposobem komunikowania się z innymi. Można było ustawić swój własny status na ukryty lub niewidoczny i zachować pełną możliwość korzystania z komunikatora! Potwierdzenia przeczytania (dzisiejsze niebi…