Jak zmienić swój wiek w serwisie TikTok bez usuwania konta

Firmy z branży mediów społecznościowych ponoszą społeczną odpowiedzialność za ochronę młodszej publiczności przed nielegalnymi treściami, spamem i innymi użytkownikami. Nie inaczej jest w przypadku TikTok – trzeba mieć ukończone 13 lat, aby się zarejestrować, lub 18 lat, aby dawać prezenty swoim ulubionym twórcom.

Jeśli zastanawiacie się, jak zaktualizować datę swoich urodzin na TikTok, nie jest to łatwe. Nie ma żadnych opcji aktualizacji daty urodzenia w aplikacji. W zależności od Waszego wieku i wieku konta być może łatwiej będzie założyć nowe. Jednak mimo wszystko postanowiliśmy nieco pomóc tym, którzy chcą dokonać zmiany bez tworzenia nowego konta. 

Dowiedz się, jak zmienić swój wiek w serwisie TikTok bez usuwania konta:

Jak zmienić swój wiek w serwisie TikTok bez usuwania konta

Choć nie jest to najprostsza metoda, nadal istnieje sposób na poprawienie daty urodzenia w serwisie TikTok. Być może będzie trzeba trochę poczekać, zanim Wasz wiek zostanie zaktualizowany, ponieważ użyjemy do tego zgłoszenia do pomocy technicznej TikTok.

TikTok dosyć rygorystycznie podchodzi do pilnowania wieku użytkowników, dlatego jego zmiana nie jest tak prosta. Jednak czasami zdarzają się pomyłki i twórcy TikToka zdają sobie z tego sprawę – dlatego nadal można to zrobić, jednak wymaga to zgłoszenia „problemu” lub „pomyłki” do serwisu TikTok. 

Oto co należy zrobić, aby zmienić swój wiek w serwisie:

 • Uruchom aplikację na swoim telefonie.
 • Otwórz swój profil.
 • Stuknij ikonę z trzema kropkami w prawym górnym rogu.
 • Przewiń, aby znaleźć sekcję Pomoc techniczna.
 • Stuknij opcję Zgłoś problem.
 • Stuknij opcję Konto i profil.
 • Stuknij pozycję Edycja profilu.
 • Stuknij pozycję Inne.
 • Stuknij w Potrzebujesz więcej pomocy?
 • Poinformuj serwis TikTok, że wiek przypisany do Twojego konta jest nieprawidłowy. Podaj jak najwięcej szczegółów.
 • Poczekaj na wiadomość e-mail z odpowiedzią od zespołu TikTok.

Niestety, w celu weryfikacji będzie trzeba przesłać swój dowód osobisty wydany przez rząd lub paszport. Są to jedyne dokumenty potwierdzone przez firmę jako akceptowalne, ale warto zapytać, czy można użyć legitymacji szkolnej lub innej formy identyfikacji.

Prawdopodobnie młodsi odbiorcy TikTok nie posiadają tego typu dokumentów tożsamości, ale to właśnie ich firma używa do aktualizacji daty urodzenia.

 1. TikTok

  TikTok

  TikTok to świeży i bijący rekordy popularności portal społecznościowy, który bazuje na tworzeniu krótkich, viralowych filmików. Poza możliwością szybkiego zamieszczania filmów zawiera on także drobne narzędzia edycyjne, aby wesprzeć twórców w tworzeniu nowych treści.

Jak dodać bota do Telegrama w systemie Android
Jak dodać bota do Telegrama w systemie Android

Cechą wyróżniającą popularny komunikator Telegram jest możliwość korzystania z botów w czatach grupowych. Ich celem jest zasadniczo zwiększenie komfortu korzystania z Telegrama poprzez wygodę i rozrywkę. Jeśli jesteście administratorami supergrupy i chcecie wiedzieć, jak doda…