Jak sprawdzić, pod jaką nazwą zapisano Cię w aplikacji WhatsApp

Chcecie wiedzieć, pod jaką nazwą Wasze kontakty zapisują Was w swoich książkach adresowych? Dzisiaj pokażemy Wam prostą sztuczkę, która pomoże Wam rozwiązać ten problem. Poznanie nazwy, jaką Wasze kontakty przypisały Wam w swojej książce adresowej, jest możliwe, jednak wymaga nieco wysiłku. To jak, zaczynamy?

Dowiedz się, jak sprawdzić, pod jaką nazwą zapisano Cię w aplikacji WhatsApp:

Jak sprawdzić, pod jaką nazwą zapisano Cię w aplikacji WhatsApp

Zanim przejdziemy dalej, powinniśmy wyjaśnić, że nie jest to oficjalna metoda. Innymi słowy, żadna funkcja WhatsApp nie pozwala dowiedzieć się, w jaki sposób inni użytkownicy zapisali Was na swojej liście kontaktów. Możemy jednak skorzystać z funkcji udostępniania kontaktów w aplikacji WhatsApp, aby inny użytkownik wysłał Waszą kartę kontaktową, która ujawni te dane! Zatem przygotujcie się na nieco „podchodów”.

Aby ten proces się powiódł, należy przekonać drugą osobę, aby wysłała Wam wasz własny numer telefonu przez wizytówkę. Jest to dość dziwna prośba, która może wzbudzić podejrzenia i sprawić, że Wasz rozmówca się nie zgodzi. Jednak postaramy się pomóc w odpowiednim podejściu Waszego rozmówcy.

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest rozpoczęcie rozmowy z osobą, od której chcecie uzyskać informacje. W razie potrzeby rozpocznijcie nowy czat.

Następnie przekonująco poproście znajomego, aby wysłał Wam waszą wizytówkę. Jak to zrobić? Najłatwiejsza metoda to powiedzieć, że chcecie zobaczyć, jak wygląda Wasza wizytówka, ponieważ coś zmienialiście w ustawieniach i chcecie zobaczyć, czy wygląd się zmienił (oczywiście się nie zmieni). Możecie także po prostu wyrazić chęć zobaczenia, jak wygląda wizytówka, gdy ktoś ją Wam wysyła, tak z ciekawości. Innym sposobem jest prośba o przetestowanie, czy dobrze ustawiliście sobie swoje ustawienia prywatności, które nie pozwalają innym wysyłać Waszej wizytówki (oczywiście tego nie zrobiliście, więc wizytówka się wyśle). Możecie także wymyślić własny powód, jeśli macie coś ciekawego.

Pamiętajcie, że druga osoba musi wysłać wizytówkę. Poproszenie o swój numer telefonu, bo się go zapomniało, może skutkować wysłaniem samego numeru i cały misterny plan rozpadnie się jak domek z kart.

Jeśli wszystko poszło dobrze, otrzymacie kartę zawierającą Wasz numer oraz nazwę, pod jaką zostaliście zapisani.

  1. WhatsApp Messenger

    WhatsApp Messenger

    WhatsApp Messenger to prosta aplikacja do komunikowania się ze znajomymi przy pomocy sieci bezprzewodowej. Dzięki łatwej obsłudze i możliwości szukania użytkowników po numerze telefonu podbił on rynek komunikatorów, oferując alternatywę dla natywnych aplikacji do dzwonienia czy smsowania przez sieć komórkową.

Co to jest Telegram Premium i jak z niego korzystać?
Co to jest Telegram Premium i jak z niego korzystać?

Plan premium Telegrama zbliża się wielkimi krokami i wiemy już, jakie ekskluzywne korzyści będzie zawierał. Niejednokrotnie mówiono w sieci o nowym planie Telegrama, który wkrótce pojawi się w aplikacji, aby dać użytkownikom możliwość korzystania z ekskluzywnych korzyści w za…

Jak korzystać z aplikacji WhatsApp w trybie ukrytym
Jak korzystać z aplikacji WhatsApp w trybie ukrytym

Był czas, gdy aplikacje do obsługi wiadomości dawały Wam pełną kontrolę nad sposobem komunikowania się z innymi. Można było ustawić swój własny status na ukryty lub niewidoczny i zachować pełną możliwość korzystania z komunikatora! Potwierdzenia przeczytania (dzisiejsze niebi…