Najlepsze aplikacje Karaoke do niekończącej, muzycznej zabawy – na Androidzie

Aplikacje karaoke na smartfonach to nie jest coś, co budzi nasze zaskoczenie — większość z nas chociaż raz uczestniczyła w „naprędce” skonstruowanym turnieju karaoke na jakiejś imprezie lub spotkaniu integracyjnym. Wiele osób spędza nawet swój wolny czas, śpiewając przy akompaniamencie muzyki i tekstu ze swoim Androidem, i nie ma w tym nic dziwnego! W końcu apki karaoke na telefonach są tylko coraz lepsze, a i wybór jest całkiem duży.

Chociaż niektóre z tego typu apek są gorszej jakości, wystarczy znaleźć jedną (lub kilka) perełek i można rozpocząć swoją przygodę muzyczną. Aby ułatwić Wam to zadanie, przygotowaliśmy zestawienie 5 najlepszych aplikacji do karaoke na Androida.

Zapraszamy do zapoznania się z nimi wszystkimi i wybranie sobie najlepszej!

Jeśli natomiast chcecie poczytać więcej, o aplikacjach muzycznych, to zapraszamy do naszych poprzednich artykułów: najlepsze aplikacje do podcastów na Androida, które musisz pobrać oraz alternatywy dla Spotify: najlepsze darmowe usługi streamingowe do muzyki dla systemu Android.

 1. StarMaker: Sing free Karaoke, Record music videos

  StarMaker: Sing free Karaoke, Record music videos

  StarMaker to prosta apka do karaoke, która posiada sporo darmowych utworów do zabawy — jest łatwa w użyciu, a jakość głosu jest wysoka, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć koncert wraz ze swoimi znajomymi, nagrać go i potem odsłuchiwać lub wymieniać się wyzwaniami „karaoke”.

 2. WeSing

  WeSing

  WeSing to popularna nazwa w świecie amatorów muzycznych — ma wszystko, czego potrzebuje fan karaoke. Ogromną bibliotekę ponad sześciu milionów utworów. Można nagrywać i analizować swoje osiągnięcia pod kątem tonu, czasu i nie tylko. Aplikacja umożliwia dodawanie efektów dźwiękowych. Można również udostępniać występy na żywo na WeSing lub śpiewać w duetach z innymi. Aplikacja regularnie organizuje również zajęcia muzyczne.

 3. Smule: Sing Karaoke & Record Your Favorite Songs

  Smule: Sing Karaoke & Record Your Favorite Songs

  Sing! od Smule pozwala na wybór spośród ponad 10 milionów piosenek, które możesz zaśpiewać sam lub połączyć się z kimś innym z całego świata — przy pomocy internetu. Jest to jedna z najlepszych aplikacji do karaoke, głównie dzięki społeczności stworzonej przez Smule, która chętnie uczestniczy we wspólnych nagraniach czy wykonywaniu utworów.

 4. Karaoke Sing & Record

  Karaoke Sing & Record

  Kolejną świetną aplikacją jest Karaoke Sing & Record, która pozwala na nagrywanie piosenek i dzielenie się swoimi nagraniami z innymi w społeczności Karaoke. W apce istnieje niestandardowa biblioteka, która pozwala na pełny dostęp do szerokiej gamy utworów, idealne do śpiewania w trakcie przyjęć czy imprez, aby rozruszać atmosferę!

 5. The Voice: On Stage

  The Voice: On Stage

  Śpiewaj solo, zaproś przyjaciół lub nieznajomych do duetu podczas karaoke. Wizualne i wokalne efekty są dostępne w apce za darmo, aby zwiększyć swoje doświadczenie z bycia gwiazdą sceny i sprawiają, że wygląda się jak prawdziwy profesjonalista. W The Voice poczujecie się, jakbyście brali udział w tym sławnym programie! 

Najlepsze gry edukacyjne dla dzieci w szkole podstawowej
Najlepsze gry edukacyjne dla dzieci w szkole podstawowej

Dzieciństwo jest ważną częścią rozwoju człowieka. Jest to wiek, kiedy przyswajamy bardzo dużo informacji i musimy jakoś uporządkować je sobie w głowie. Z drugiej strony, dzieci są dziećmi i potrzebują także zabawy i socjalizacji, nie mogą tylko się uczyć. Między innymi, dlate…